Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / The Sound Poets koncerts Valmierā

The Sound Poets koncerts Valmierā

Grupa The Sound Poets atsākusi aktīvus mēģinājumus, gatavojoties pavasara akustiskajai koncertsērijai par godu jaunākajam albumam “Pie vienas uguns”. Grupa iemūžinājusi video akustiskās versijas dziesmām “Kaut kur starp planētām” un “Skārienjūtīgs”. 28.aprīlī koncerts būs arī koncertzālē “Valmiera”.

Grupa The Sound Poets atsākusi aktīvus mēģinājumus, gatavojoties pavasara akustiskajai koncertsērijai par godu jaunākajam albumam “Pie vienas uguns”. Grupa iemūžinājusi video akustiskās versijas dziesmām “Kaut kur starp planētām” un “Skārienjūtīgs”. 28.aprīlī koncerts būs arī koncertzālē “Valmiera”.

Grupas solists Jānis Aišpurs: “Klāt pavasaris, viss sāk plaukt, dienas kļūst garākas, gaismas ir arvien vairāk, tāpēc mēs piedāvājam “ieskrieties” pavasarim un vasarai ar mūsu dziesmu akustiskām versijām. Un lai arī bez lielām skatuvēm un skaļruņiem, tomēr mūzika joprojām sevī nes to pašu jaudīgo poetu enerģiju, ko ar lielu prieku nododam klausītājiem video formātā.”

Dziesmu “Kaut kur starp planētām” un “Skārienjūtīgs” akustiskās versijas ierakstītas Kultūras centrā “Siguldas Devons”. Video veidojis Helmuts Bondars, par gaismām rūpējās Lauris Stanke, skaņu inženieris Artūrs Sedriks Sinkevičs.

Grupa The Sound Poets ir Jānis Aišpurs (balss, ģitāra, klavieres), Undīne Balode (čells, klavieres, piebalss), Kārlis Josts (basģitāra, ģitāras, piebalss), Normunds Lukša (ģitāra) un Pēteris Lunde (sitaminstrumenti, piebalss).

Biļetes pieejamas www.thesoundpoets.lv un “Biļešu paradīze” interneta vietnē un kasēs.

Publicitātes foto – Ginta Zīverte.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Tormane-Kļaviņa