Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Svētku velobrauciens “Industriālā Valmiera”

Svētku velobrauciens “Industriālā Valmiera”

Svētdien, 23. jūlijā, plkst. 11.00 un 15.00 aicinām doties Valmieras 740. dzimšanas dienas velobraucienā kopā ar atraktīvu un zinošu tūrisma entuziastu Kristeru Leitlandu. Apmēram sešus kilometrus garais apļveida maršruts vedīs pa Valmieras industriālo pilsētas daļu – Pārgauju, ļaujot ikvienam atklāt interesantus stāstus par pilsētas industriālo mantojumu un tā attīstību, sākot no 20. gadsimta līdz pat mūsdienām.

Velobrauciena sākuma un beigu punkts – skulptūra “Valmieras puikas”. Piedzīvojums ilgs aptuveni trīs stundas, un tas būs vieglas grūtības pakāpes brauciens, kura laikā plānota apstāšanās ar dažādām aktivitātēm un uzdevumiem. Savai drošībai iesakām lietot velobraucēju ķiveres.

Dalība velobraucienā ir bez maksas. Lai piedalītos, obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 22. jūlijam, zvanot pa tālruni 26332213, rakstot e-pastu uz , vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10 (no 20. jūlija Bruņinieku ielā 1, Valmierā). Vietu skaits velobraucienā ir ierobežots!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Valmieras 740. dzimšanas dienas svētku programmu meklē šeit.

Informāciju sagatavoja: Tatjana Lauze, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore Mob. tālr.: 26332213