Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Svētku pastaigas spēle “Gaujas krastu bingo”

Svētku pastaigas spēle “Gaujas krastu bingo”

Valmieras-pilsetas-svetkos-spele-GAUJAS-KRASTU-BINGO

Valmieras dzimšanas dienas laikā, 23. jūlijā, ar kājām vai velosipēdu dodies GAUJAS KRASTU BINGO aktivitātē. Orientējies pēc BINGO lapas uzdevumu lauciņiem un attēliem, iepazīsti Valmieru, jestri pavadi laiku līdz kārotajam pilsētas svētku koncertam un, iespējams, tiec pie kādas pārsteiguma balvas!

GAUJAS KRASTU BINGO aktivitāte sāksies un noslēgsies Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC) Rīgas ielā 10, kur varēsi saņemt un nodot aizpildīto BINGO spēles lapu. Spēle ir pavisam vienkārša – dodies uz konkrēto BINGO spēles laukumu, izpildi IERAUGI vai IZDARI uzdevumu un saņem norādīto punktu skaitu.

Ierodoties IERAUGI vietā, uzņem fotogrāfiju ar konkrēto vietu un pēc tam, vadoties pēc nākamajiem spēles lauciņiem, dodies tālāk. Toties IZDARI uzdevumu vietās Tevi kāds sagaidīs (izņemot svētku foto rāmja uzdevumu) un paskaidros darāmo izveicības un atjautības uzdevumu. Pēc IZDARI aktivitātes izpildes pārstāvis pierakstīs iegūto punktu skaitu Tavā uzdevumu lapā. Visās aktivitātēs centies sakrāt pēc iespējas lielāku punktu skaitu, lai pretendētu uz pārsteiguma balvām!