Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Svētdien Valmierā būs norise Ukrainas neatkarības atbalstam

Svētdien Valmierā būs norise Ukrainas neatkarības atbalstam

Ukrainas, Latvijas, Eiropas Savienības karogs, Valmieras Sv.Sīmaņa baznīca. Solidarizējoties ar Ukrainu un tās tautu, atbalstot Ukrainas valsts suverenitāti un teritorijas nedalāmību, svētdien, 27. februārī, plkst.10.00–11.00 rātslaukumā Valmierā (Lāčplēša iela 2) biedrība "Mazsalacas barikāžu atbalsta biedrība" aicina uz atbalsta norisi

Solidarizējoties ar Ukrainu un tās tautu, atbalstot Ukrainas valsts suverenitāti un teritorijas nedalāmību, svētdien, 27. februārī, plkst.10.00–11.00 rātslaukumā Valmierā (Lāčplēša iela 2) biedrība “Mazsalacas barikāžu atbalsta biedrība” aicina uz atbalsta norisi. Klātesošos uzrunās Valmieras Sv.Sīmaņa draudzes mācītājs Edijs Kalekaurs, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, bijušais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Romualds Ražuks, biedrības “Mazsalacas barikāžu atbalsta biedrība” priekšsēdētājs Ojārs Beķeris. Plānots, ka piedalīsies arī Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas, Ukrainas vēstniecības Latvijā, Ukrainas Atbalsta biedrības Latvijā koordinācijas centra un Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji.

Norises laikā degs ugunskurs, simbolizējot atbalstu un cerību uz miera atjaunošanu.

Iedzīvotāju ievērībai! Stāvlaukums Lāčplēša ielā 2 būs slēgts automašīnu novietošanai 27. februārī no plkst.8.00 līdz 12.00.

Kopš 24. februāra pie Valmieras novada pašvaldības ir pacelts Ukrainas valsts karogs. Mēs stingri nosodām Krievijas Federācijas militāro agresiju un iebrukumu Ukrainā. Mēs atbalstām Latvijas prasību Krievijas Federācijai un Baltkrievijai nekavējoties pārtraukt tālāku militāro agresiju, atsaukt bruņotos spēkus no Ukrainas teritorijas un iesaistīties diplomātiskās sarunās. Mēs palīdzēsim Ukrainas cilvēkiem, ja viņiem būs jāmeklē patvērums Latvijā.

Par cilvēktiesību ievērošanu, par mieru, par vērtību sargāšanu. Esam domās kopā ar Ukrainas cilvēkiem, katrs varam palīdzēt!