Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Spīganu salidojums

Spīganu salidojums

Spīganu salidojums

30. aprīlī plkst. 19.00 Jērcēnmuižā Spīganu salidojums – kopā aicinātas pulcēties visas viedās, skaistās, mūsdienīgās, rotaļīgās, sievišķīgās būtnes, lai apliecinātu savu spēku, vienotos kopīgos rituālos, kopīgi atpūstos un uzzinātu ko jaunu.

Pavasaris ir maģiskas enerģijas pilns un arī šis pasākums veltīts pavasara atmodai un sievišķīgā spēka apliecināšanai. Salidošana, piezemēšanās un piereģistrēšanās ar savu izdomāto vārdu paredzēta līdz plkst. 19.00, kad sāksies sievišķīgo enerģiju mākslinieciskās izpausmes dziesmā un dejā. Muzicēs dziesminiece Guna Grote-Majore un romantiskās dejās virpuļos modes deju grupa “Aija”. Sagaidot saulrietu, vienosimies tradicionālajā zemes spēku un enerģiju aktivizēšanas un malduguņu iedegšanas rituālā. Mācīsimies arī vienkāršās lietās saredzēt kaut ko vairāk, tāpēc notiks darbošanās kopā ar “Raganiņas Rijas” saimnieci Jurati Rudzīti.  Barbaras zīlēšanas salonā varēs uzzināt, kā neņemt dzīvi pārāk nopietni, bet dzīvot vieglāk. Darbosies dzīves eliksīru bārs “Pie melnā kaķa”.

Posieties spilgtos, sievišķīgi skaistos tērpos, neaizmirstiet paņemt savu īpašo slotu un lukturīti! Kopīgi radīsim gaisotni, kas sniedz enerģiju, spēku, iedvesmu, iekšēju mieru, labsajūtu, rāmumu, prieku un labu noskaņojumu. Ar uguns spēku laidīsim gaisā domas, ar pavasara vēju aizdzīsim nespēku un ļausimies sevis iekšējai pamodināšanai! Pasākumu organizē Strenču Kultūras centrs sadarbībā ar biedrību “Esam Jērcēniem”.