Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Skriešanas un nūjošanas seriāls “Burtnieku apļi 2022” 2.posms

Skriešanas un nūjošanas seriāls “Burtnieku apļi 2022” 2.posms

Burtnieku apļi 2022

Vasaras izskaņā tiek organizēts skriešanas un nūjošanas seriāls “Burtnieku apļi 2022”, kura ietvaros varēs pavadīt laiku aktīvi dabā, vienlaicīgi iepazīstot Burtnieku pagasta nozīmīgākās vietas. Ikviens interesents aicināts pieteikties uz šādiem posmiem:

  • 23. augustā Vecatē, Vecates sporta laukumā; (pieteikšanās uz otro posmu šeit)
  • 30. augustā Matīšos;
  • 6. septembrī Rencēnos;
  • 13. septembrī Ēvelē;
  • 20. septembrī Burtniekos.

Katrā sacensību norises vietā tiks izveidots aplis ar garumu no 800 līdz 1000 m, un distances būs piemērotas dažāda vecuma dalībniekiem.

Skriešanas sacensību norise – katrai vecumu grupai būs noteikts apļu skaits, kurš jānoskrien.

Nūjošanas sacensību norise – dalībnieki nūjo sev vēlamo apļu skaitu, bet ne ilgāk kā 45 min. Rezultātu nosaka pēc veikto apļu skaita un laika, kas pavadīts to veikšanā.

Dalībnieki reģistrējas uz vietas sacensību dienā no plkst. 16.50 līdz 18.50. Starts visām grupām no plkst. 17.00 līdz 19.00, ikvienam sportistam vēlamā laikā.

Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit:

Skriešanas un nūjošanas sacensību seriāls notiks projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem” ietvaros, sadarbībā ar biedrību “Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs” un Valmieras novada pašvaldību.