Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Senioru vokālā ansambļa “Dziesmotā senatne” 20 gadu jubilejas koncerts

Senioru vokālā ansambļa “Dziesmotā senatne” 20 gadu jubilejas koncerts

Valmieras pagasta senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne”

Sestdien, 24. septembrī, plkst. 14.00 senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne” aicina uz 20 gadu jubilejas koncertu Valmieras pagasta kultūras namā (Vanagu iela 4).

Senioru vokālā ansambļa “Dziesmotā senatne” vadītāja Inese Reinfelde pastāstīja, ka koncertā izskanēs muzikāla retrospekcija par kolektīva radošās darbības otro desmitgadi. “Koncertprogrammā būs gan tautasdziesmas, gan patriotiskas dziesmas, kas jo īpaši šobrīd ir tik svarīgi. Dziedāsim arī dziesmas par un ap Čaku, savukārt koncerta otrā daļa būs lustīgāka, izpildīsim labi zināmas, piemēram, Brāļu Laivinieku dziesmas.”

Koncertā ar muzikāliem sveicieniem viesosies arī ansambļa “Dziesmotā senatne” draugu kolektīvi – Valmieras pagasta senioru vokālais ansamblis “Mežābele”, Raiskuma pagasta senioru vokālais ansamblis “Laika ritmi”, Rencēnu dziesmu draugu kopa “Dedzieda” un Veclaicenes senioru jauktais vokālais ansamblis.

“Kolektīvam jubilejā novēlu skanīgas balsis un izturību – esam sagatavojuši skaistu koncertprogrammu, ar ko vēlamies iepriecināt mūsu draugus un klātesošos,” novēl Inese Reinfelde.

Koncerta apmeklējums bez maksas.