Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Saulgriežu koncerts ar koklētājiem

Saulgriežu koncerts ar koklētājiem

Aicinām 17. jūnijā plkst. 20.00 Vaidavas ezermalas estrādē uz vasaras saulgriežu ieskaņas koncertu.

Aicinām 17. jūnijā plkst. 20.00 Vaidavas ezermalas estrādē uz vasaras saulgriežu ieskaņas koncertu.

Uzstāsies Pasaules koklētāju nometnes dalībnieki un viesmākslinieki: DJ Monsta un Laima Jansone jeb duets “ZeMe”, koklētāja Zane Sniķere, multiinstrumentālists un mūziķis Saulius Petreikis (Lietuva), jaunā un talantīgā igauņu kanneles spēlētāja Kertu-Liis Õnnis (Igaunija), koklētāju kopa “Austras koks”, kokļu ansamblis “Saules kokles” un citi, kā arī dančus iekustinās koklētāju kopa no Nīderlandes “Māras Meitas”.

No 16. līdz 18. jūnijam sadarbībā ar virtuozo un perspektīvo latviešu koklētāju Laimu Jansoni (etnogrāfiskās kokles spēlētāju, kokles spēles lietpratēju) Vaidavā norisināsies septītā Pasaules koklētāju nometne.

Šogad pieredzē un zināšanās, vadot nodarbības, dalīsies koklētājas Laima Jansone, Zane Sniķere, Ilze Ozola, Jadviga Mežniece, viesi no Baltijas valstīm Kertu-Liis Onnis, Saulius Petreikis, kā arī Anna Fogelmane un koklētāju kopa “Māras Meitas” no Nīderlandes.

Nometnes dalībnieki piedalīsies meistarklasēs, kopīgās dziesmu spēlēs. Tāpat būs iespēja piedalīties jogas nodarbībā ar Velgu Rakoviču.

Pasaules koklētāju nometne ir ikgadēja tradīcija, tā Valmieras novadā norisināsies jau septīto reizi.

Uz koncertu gaidīts ikviens interesents. Ieeja – bez maksas.