Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / SABIEDRĪBA. TEHNOLOĢIJAS. DROŠĪBA

SABIEDRĪBA. TEHNOLOĢIJAS. DROŠĪBA

Ar prieku izziņojam 3.starptautisko zinātnisko konferenci “SABIEDRĪBA. TEHNOLOĢIJAS. RISINĀJUMI”, kas norisināsies Vidzemes Augstskolā, Valmierā, 2022.gada 8.aprīlī.

Konferences mērķis ir veicināt sinerģiju starp sabiedrību, tehnoloģijām un drošību, dziļāk aplūkojot tematiskās jomas, kas saistītas ar (1) nākotnes zināšanu sabiedrību, (2) zināšanu apmaiņu un inovācijām, (3) ilgtspējīgu attīstību un (4) ar digitālo transformāciju saistītajiem drošības jautājumiem. Sniedz savu ieguldījumu, iesaistoties diskusijās, daloties savos pētījumos un meklējot risinājumus problēmām iepriekš minētajās tematiskajās jomās!

Prezentāciju veidi:

Paneļdiskusija. Mērķis ir apvienot vadošos zinātniekus, akadēmiķus un pētniekus. Paneļdiskusijās tiks ievēroti atvērtās informācijas apmaiņas un pārrobežu mācīšanās principi, lai veicinātu diskusijas un sniegtu iedvesmu. Dalībnieki tiks sadalīti paneļos, pamatojoties uz viņu konferencei iesniegto rakstu tematiku. Viens panelis sastāvēs no 4 līdz 6 diskusijas dalībniekiem un moderatora. Katram diskusijas dalībniekam būs 5 minūtes, lai sniegtu īsu ieskatu pētījumā, kam sekos 45 minūšu gara diskusija.

Studentu sekcija. Mērķis ir iepazīstināt studentus ar pētniecības vidi, sniedzot iespēju prezentēt savu pētījumu tēmas vienā konferencē kopā ar vadošajiem zinātniekiem, akadēmiķiem un pētniekiem, gan saņemot atsauksmes par savu pētījumu, gan iedvesmu no pieredzējušajiem kolēģiem turpmākiem pētījumiem. Prezentācijas ilgums ir ierobežots līdz 15 minūtēm.

Konferences laikā nodrošināsim Jums iespēju plašākai publikai izplatīt savu pētījumu rezultātus un iegūt aizklāti recenzētu publikāciju starptautiskās zinātniskās konferences SABIEDRĪBA. TEHNOLOĢIJAS. RISINĀJUMI tēžu krājumā. Konference tiks pārraidīta YouTube tiešraidē.

Konferences programma atrodama ŠEIT.

Publikācija:

Aicinām autorus iesniegt tēzes un pilnībā oriģinālus zinātniskus rakstus, kas nav iesniegti/publicēti/vai pašlaik izskatīti citās konferencēs vai zinātniskajos žurnālos. Apstiprinātās tēzes tiks publicētas papīra formātā un tiešsaistē konferences dienā. Katrai tēzei tiks piešķirts Cross Ref digitālā objekta identifikators (DOI).

Pēc konferences autori tiks aicināti sagatavot un iesniegt pilna apjoma rakstus kādā no ViA sadarbības zinātniskajiem žurnāliem:

Baltic Journal of Modern Computing
Journal of Teacher Education for Sustainability

Konferences norises vieta: Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Valmiera

Konferences valoda: paneļdiskusijas – angļu, studentu sekcija – latviešu, angļu

Kontaktinformācija: , tel. 28678558

Jaunākajai informācijai seko līdzi konferences mājas lapā conferences.va.lv