Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Rokfestivāls “Vērte” 2022

Rokfestivāls “Vērte” 2022

Kas ir noticis pēc divu gadu pauzes? Uzminējāt, Rokfestivāls “Vērte” ir atpakaļ pilnā jaudā dārdināt gan dvēseli, gan bārdas, gan arī kādu alus krūku!
Divu gadu pauze ir nesusi dažādas izmaiņas mūsu dzīvēs – vīri ir kļuvuši staltāki, bārdas garākas un dāmas tikai skaistākas. Arī mēs, Rokfestivāls “Vērte”, esam auguši un meklējuši iespējas jums piedāvāt atkal jaudīgu vakaru ar melodiskām un muzikāli bagātīgām grupām. Ar daļu jau esam tikušies iepriekš un vēlamies parādīt, ko jaunu divu gadu laikā mūsu draugi ir sacepuši. Tāpat arī mūsu redzeslokā ir nonākuši gan jaunie censoņi, par kuriem mēs ticam – viņu ceļš mūzikā ir bruģēts uz labiem pamatiem, gan arī grupas kā noturēts vīns ar ilgu stāžu skatuves starmešos un mūsu sirdīs.
Esat gatavi noraut jumtu? Mēs arī! Priecāsimies jūs visus atkal satikt Rūjienas estrādē, 27.08.2022, lai kopīgi baudītu jaudīgu mūziku, draugu būšanu un vakaru, kurā vienkopus satiekas dažādi cilvēki ar kaislību pret smagajiem rifiem.

🤘 Kas šoreiz būs mūsu setlistē? Skaties tālāk:
🎸 Calico
🎸 Tape Electro
🎸 Iron Wings
🎸 Bloody Heels
🎸 Pienvedēja Piedzīvojumi
🎸 Refleksija
🎸 Apēdājs

Grupas sāks bliezt plkst. 19.00, bet esat laipni gaidīti pačilot un uzsliet teltis jau no plkst. 17.00. Ieturot tradīcijas, pēdējā grupa beigs spēlēt īsi pirms rītausmas, kuru sagaidīs paši izturīgākie un spēcīgākie melomāni. Tiem, kuri mērojuši tālāku ceļu vai vienkārši vēlās turpināt pasākumu pēc grupu uzstāšanās, būs pieejama apsargāta bezmaksas telšu pilsētiņa.

💸 Ieejas maksa pasākumā: 7 EUR
🎫 Biļetes tiks tirgotas pasākuma norises vietā
👨‍👩‍👦 Bērniem līdz 6 g.v. kopā ar vecākiem ieeja bez maksas, jo mēs atbalstām to, lai jaunās paaudzes aug ar rokmūziku sirdī un dvēselē.
📍 Pasākuma norises vieta: Rūjienas estrāde, Upes iela 9
🖤 Priecāsimies, ja dalīsies ar šo pasākumu, lai mūsu ģimenes atkal sanāktu kopā un turpinātu augt!