Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Robotikas Nometne “DIGIROBO22”

Robotikas Nometne “DIGIROBO22”

No 15. līdz 19. augustam Valmieras tehnikumā norisināsies robotikas nometne “DigiRobo22” jauniešiem vecumā no 12 līdz 16 gadiem! Tās laikā jauniešiem būs iespēja iepazīt STEM nozari un inženierzinātnes, kā arī ielūkoties robotikas pasaulē, attīstīt prasmes lodēt, būvēt, programmēt, eksperimentēt.

Pieteikšanās līdz 18.jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē ŠEIT 

Nometnes laikā tās dalībnieki mācīsies sadarboties un strādāt komandā, uzlabos spēju pieņemt lēmumus, analizēt situācijas. Piedaloties nometnē jaunieši iepazīs fizikas, ķīmijas, elektronikas, mehatronikas, lodēšanas un programmēšanas pamatus. Kopā ar “RoboPilots” apgūs dronu pilotēšanu un veidos mikroshēmas metāla detektoriem,  “Laboratorium” vadībā veiks fizikas un ķīmijas eksperimentus. Piedalīsies VEX un MakeBlock robotu sacensībās. Digitalizācijas laikmetā viena no būtiskākajām lietām, kas jauniešiem jāiemāca, ir prast rīkoties ar “gadžetiem’” un neaizmirstot par aktīvo dzīvesveidu, svaigā gaisā – mācīsimies  spēlēt Disku golfu un apgūsim pagalma spēles.

Kas jāņem vērā?

  • Pasākuma dalības maksa par 5 dienu nometni ir EUR 35,00 (iekļaujot ēdienreizes);
  • Robotikas nometne norisināsies Valmieras tehnikumā, Vadu ielā 3, Valmierā, Valmieras novadā. 


Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar nometnes vadītāju Lindu Ribu, zvanot 20083787. Vietu skaits nometnē ir ierobežots, organizators patur iespēju, pieteikšanos pārtraukt pirms noteiktā termiņa.