Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / RIX klavieru kvarteta vasaras koncerts Oleru muižā

RIX klavieru kvarteta vasaras koncerts Oleru muižā

Sandis Šteinbergs (vijole)

Ilze Kļava (alts)

Inga Ozola (čells)

Jānis Maļeckis (klavieres)

Programma: T. Ķeniņs 1. Klavieru kvartets; G. Pelēcis Rudens ainavas ; P. Vasks Castillo Interior (jauna versija stīgu trio ) un Armands Skuķis  Klavieru kvartets “Izolētais” pirmatskaņojums.

Ieeja par ziedojumiem. Vietu skaits ierobežots!

Lūdzam obligāti pieteikt savu apmeklējumu līdz 27.jūlijam, epasts  . Pieteikumā norādīt katram dalībniekam – Vārds Uzvārds/ kontakttālrunis / ir derīgs Covid-19 sertifikāts.

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI: Pasākums veidots atbilstoši valdības izstrādātajam “vidēji drošajam” pasākumu rīkošanas līmenim – vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem ar negatīvu rezultātu apmeklētājiem. Bērni līdz 12 gadiem var apmeklēt pasākumu bez testa. Līdzi jāņem PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS (bērniem dzimšanas apliecība vai pase) un jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests.

Lūdzam ierasties laicīgi, lai tos var operatīvi pārbaudīt.

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Valmieras novada pašvaldība un biedrība “Oleru muiža”.

Pirms koncerta ierēķiniet laiku arī Muižas dārza apskatei!