Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Rencēnos skanēs svētku koncerts “Teātru tenori Latvijai!”

Rencēnos skanēs svētku koncerts “Teātru tenori Latvijai!”

19.novembrī plkst.18.00 Rencēnu pagasta kultūras namā skanēs koncertprogramma “Teātru tenori Latvijai!”. Koncertā apvienojušies asprātīgi aktieri, izcili operas solisti: Juris Jope no Latvijas Nacionālās operas un baleta, Emīls Kivlenieks no Operetes teātra un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianists Anatolijs Livča.

Koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, kā arī pasaulē populāras dziesmas jaunos sabalsojumos un aktieriskā interpretācijā. Skanīgā daudzbalsībā varēsim baudīt Ulda Stabulnieka, Zigmara Liepiņa, Jāņa Aišpura, “Prāta Vētras” un “Līvi” dziesmas. No pasaules hitiem skatītājus priecēs E.L.Vēbera, un arī Eda Šīrana dziesmas jaunā tenoriskā skanējumā. Klātesošie varēs dzirdēt tādas dziesmas kā “Perfekta”, “Tavas mājas manā azotē”, “Tik un tā”, “Divi eņģeļi”, “Dzimtā valoda”, “O, Sole mio”, “Besame mucho”, “Amigos para siempre” un citas.

Koncerta apmeklējums ir bez maksas. Koncertu var apmeklēt, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Koncerta apmeklētājus aicinām ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus! Tāpat aicinām sekot līdzi valstī noteiktajiem ierobežojumiem, tostarp arī par kultūras norisēm.

Publicitātes informācija