Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Ģitārists Reinis Jaunais Lizdēnos

Ģitārists Reinis Jaunais Lizdēnos

reinis-jaunais

22. augustā plkst. 15.00 Lizdēnos, pie bibliotēkas ēkas norisināsies koncerts “Mūzika un ceļojumu stāsti”, muzicēs Reinis Jaunais, viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā.

Reinis regulāri apceļo dažādas pasaules valstis, sniedzot koncertus. Ceļošana ir ne tikai viena no viņa lielākajām dzīves aizrautībām, bet arī iedvesma jaunas mūzikas radīšanai. Bieži mūziķa kompozīcijās atspoguļojas biogrāfiski fragmenti no viņa piedzīvojumiem. Mūziķis var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju. Reiņa Jaunā instrumentālās dziesmas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos.

Apmeklētāju ievērībai:

Pasākums veidots atbilstoši valdības izstrādātajam “vidēji drošajam” pasākumu rīkošanas līmenim – vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem ar negatīvu rezultātu apmeklētājiem. Bērni līdz 12 gadiem var apmeklēt pasākumu bez testa. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (bērniem dzimšanas apliecība vai pase) un jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests. Lūdzam ierasties laicīgi, lai tos var operatīvi pārbaudīt. Lūdzu ņemiet līdzi savus saliekamos krēslus, paklājus, spilvenus sēdēšanai!