Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Reinis Jaunais un Erna Daugaviete koncertēs Sēļu muižas nakts kafejnīcā

Reinis Jaunais un Erna Daugaviete koncertēs Sēļu muižas nakts kafejnīcā

Valmieras novada Mājas kafejnīcu laikā, 6. augustā plkst. 22.00–24.00 Sēļu muižā apmeklētājiem būs atvērta nakts kafejnīca. Tur muzikālās nakts romantiku uzburs Reinis Jaunais /ģitāra/ un Erna Daugaviete /čells/ programmā “Klejā. Vārdi”.

Valmieras novada Mājas kafejnīcu dienu laikā, 6. augustā plkst. 22.00–24.00, Sēļu muižā apmeklētājiem būs atvērta nakts kafejnīca. Tur muzikālās nakts romantiku uzburs Reinis Jaunais /ģitāra/ un Erna Daugaviete /čells/ programmā “Klejā. Vārdi”.

Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Viņš bieži dodas koncerttūrēs, apceļojot dažādas pasaules valstis. Ceļošana ir ne tikai viena no viņa lielākajām dzīves aizrautībām, bet arī iedvesma jaunas mūzikas radīšanā. Bieži mūziķa kompozīcijās atspoguļojas biogrāfiski fragmenti no viņa piedzīvojumiem. Reinis var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju. Instrumentālās dziesmas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos. Kopā ar Reini uzstāsies jaunā, bet pieredzes bagātā un daudzsološā čelliste Erna Daugaviete. Viņa ir piedalījusies vairākos mūzikas projektos Latvijā un arī divos Reiņa Jaunā albumu ierakstos. Šajā instrumentālās mūzikas programmā skanēs gan kompozīcijas no iepriekš izdotajiem albumiem, gan jaunas un iepriekš nedzirdētas dziesmas. Kompozīcijas tapušas, iedvesmojoties no vēl neizstāstītiem mūziķa klejojumu piedzīvojumiem tuvās un tālās zemēs. Reinis Jaunais plašāk ir pazīstams kā fingerstyle veida ģitāras pārstāvis, taču jaunajā oriģinālmūzikas programmā var saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmes.

Sēļu muižas nakts kafejnīcā Reinis Jaunais un Erna Daugaviete galvenokārt izpildīs dziesmas no šobrīd topošā ieraksta “Vārdi”, kurā apkopotas jaunradītas dziesmas ar latviešu dzejnieku sarkastītiem vārdiem, kā arī no nesenā instrumentālās mūzikas ieraksta “Klejā”.

Jaunajā oriģinālmūzikas programmā varēs saklausīt dažādu mūzikas stilu ietekmi no fingerstyle ģitāras un akadēmiskās mūzikas līdz live looping un pat artrokam. Klausītājus priecēs arī iecienītākās kompozīcijas no albuma ”Zeme”, kā arī no senākiem ierakstiem.

Aicinām dalību nakts kafejnīcā pieteikt līdz 5. augustam, zvanot pa tālruni 26321158.

Dalības maksa – 10.00 EUR.

Mājas kafejnīcu dienu laikā mākslinieki Reinis Jaunais un Erna Daugaviete piedāvā ekskluzīvu iespēju – ģitāras un čella meistarklases Sēļu muižā 6. augustā no plkst.15.00 līdz 19.00. Pieteikšanās līdz 5.augustam, zvanot pa tālr. 26321158. Dalības maksa – 5.00 EUR.

Reiņa Jaunā izpildījumu iespējams klausīties šeit, savukārt koncertvideo skatāms šeit.

Plašāk par Valmieras novada Mājas kafejnīcu dienām šeit.

Informāciju sagatavoja:
Ināra Blūma,
Sēļu pagasta Tautas nama vadītāja