Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Redzamāka NVO sociālajos medijos? Piesakies!

Redzamāka NVO sociālajos medijos? Piesakies!

Sociālo mediju apmācības NVO

Vai vēlies sasniegt un izveidot attiecības ar sev vēlamo auditoriju? Vai vēlies noskaidrot savas auditorijas vēlmes, vajadzības un apjaust, kā tās pārvaldīt? Vai vēlies savu organizāciju padarīt redzamāku un atpazīstamu? Ja Tava atbilde ir JĀ, tad piesakies tiešsaistes lekcijai “Redzamāka NVO. Digitālo rīku izmantošana atpazīstamībai”, kas notiks Zoom platformā.

Ar digitālo rīku un sociālo mediju ieguvumiem un praktiskiem piemēriem nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjus iepazīstinās Toms Bergs, SIA “80 Art” līdzīpašnieks, kuram jau ir vairāk kā 15 gadu pieredze mārketingā un digitālo produktu virzīšanā. Toms dalīsies pieredzē par ieteicamajiem bezmaksas un maksas digitālajiem rīkiem NVO. Lekcijā dzirdēsim arī Toma padomus komunikācijas kanālu izvēlē un vēlamo taktiku, lai aizsniegtu savu auditoriju un to noturētu. Iesaistoties lekcijas dalībniekiem, tiks izveidota un pārvaldīta arī reklāmas kampaņa.

Toms norāda, ka komunikācija sociālajos medijos ir tikpat būtiska kā komunikācija klātienē. Tāpēc lekcijas dalībniekus Toms iepazīstinās ar satura veidošanu, izmantojot dažādus digitālos rīkus, iepazīstinot arī ar mākslīgā intelekta ieguvumiem. Tāpat klausītāji tiks iepazīstināti ar tekstu satura vadlīnijām, veidojot piesaistošus un pamanāmus ierakstus sociālajos medijos.

Tiešsaistes lekcija “Redzamāka NVO. Digitālo rīku izmantošana atpazīstamībai” notiks 8. februārī no plkst.10.00 līdz 13.00. Lai pieteiktos, līdz 6. februārim raksti e-pastu  vai zvani uz mob.tālr.: 20009979 (Undīne).

Lekcija tiek rīkota projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Vidzemes reģionā” 2023. – 2024. gada ietvaros. Pasākuma rīkošanu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Informāciju sagatavoja:

Gundega Siliņa,

Valmieras novada fonds