Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Prime Orchestra. Roka simfo – šovs (Ukraina)

Prime Orchestra. Roka simfo – šovs (Ukraina)

4.novembrī plkst. 19.00 Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies “Prime Orchestra. Roka simfo – šovs”.

Prime Orchestra fenomens, kvalitatīvi jaunas ukraiņu mūzikas viļņa nests, mūzikas un koncertu plašumos uzbangoja 2014. gadā. Inovatīvais imersīvais crossover orķestris izveidoja nišu un momentā kļuva par Sympho Show koncertprogrammu līderi. Prime Orchestra par savu “odziņu” izvēlējās pasaules hitu un skaņu celiņu kaverversijas un mašapus jaunā aranžējumā un iepakoja tos košā vizuālajā tēlā.

Orķestris izskatās ļoti stilīgi. Gaismas šovs un specefekti uzkarsē asinis un noved publiku ekstāzē, kamēr skan iemīļotās The Prodigy, Nirvana, Deep Purple, Kiss Queen, The Beatles, Metallica, Depeche Mode, Imagine Dragons, Coldplay un citu melodijas.

Pat diriģenta sadarbību ar auditoriju var droši raksturot kā jaunu simfoniska stand-up žanru – nesakot nevienu vārdu, noved publiku ekstāzē.

Lai publikai sniegtu tik viegli uzveramu programmu, ir ieguldīts milzīgs darbs un visas Prime Orchestra komandas profesionalitāte. 21. gadsimta orķestra sastāvs nebūt nelīdzinās klasiskajam: rock-band, vokālisti, kora grupa, stīgu, pūšamo un sitaminstrumentu grupa un pat live DJ sound effects.

Rezultāts: 9 gados – 20 programmas un vairāk nekā tūkstotis koncertu, izpārdotas zāles visā Eiropā un ārpus tās.

Biļetes šeit.