Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / “Prāta Vētra” koncerfilma “Gads Bez Kalendāra” 

“Prāta Vētra” koncerfilma “Gads Bez Kalendāra” 

Kino "Gaisma" Valmierā ir vienīgais reģionālais kinoteātris, kurš ir ieguvis tiesības uz pašmāju leģendārās grupas “Prāta Vētra” koncerfilmas “Gads Bez Kalendāra” izrādīšanu. 25.novembrī kinoteātrī viesosies grupas “Prāta Vētra” dalībnieki un prezentēs veidoto koncertfilmu.

Kino “Gaisma” Valmierā ir vienīgais reģionālais kinoteātris, kurš ir ieguvis tiesības uz pašmāju leģendārās grupas “Prāta Vētra” koncerfilmas “Gads Bez Kalendāra” izrādīšanu.

Grupa “Prāta Vētra” laiž klajā koncerttūres “Gads bez kalendāra” ierakstu no noslēguma koncerta Mežaparka Lielajā estrādē “Prāta Vētra. Gads bez kalendāra koncerts Mežaparkā”. Koncertprogrammā pavisam ir 29 dziesmas gan no grupas jaunākā albuma, gan “zelta fonda” – “Starp divām saulēm”, “Lec”, “Debesis iekrita Tevī”, “Mana dziesma”, “Četri krasti”, “Rudens”, “Spogulīt spogulīt” un, protams, “Lidmašīnas”. Dzirdēsiet grupu “Tautumeitas”, reperi ansi, Donu un Intaru Busuli dziesmā “Piedošana”, grupu “Instrumenti” ar “Te saule aust”, kā arī Gustavo un Kristīni Pāži, kura pievienojas dziesmā “Zemes stunda”.

Režisors: Kaspars Roga. Lomās: grupa “Prāta Vētra”, grupa “Tautumeitas”, grupa “Instrumenti”, Intars Busulis, Kristīne Pāže, Ansis, Dons.

Filma latviešu valodā.

Koncertfilmas izrādīšanas laiki:

  • 24.novembrī plkst. 18.00
  • 25.novembrī plkst. 19.30 (tikšanās ar “Prāta Vētras” dalībniekiem)
  • 26.novembrī plkst. 18.00
  • 27.novembrī plkst. 17.00

Informāciju sagatavoja:

Kino “Gaisma”