Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Pop-up restorāns ar Gatavo dabā ar entuziastu – pavāru Renāru Purmali

Pop-up restorāns ar Gatavo dabā ar entuziastu – pavāru Renāru Purmali

Šoreiz – ziemas sezonas POP-UP restorāna, kas pie mums Mujānu biedrības namā notiks jau 11.februārī, trīs kārtu maltīti gatavos GATAVO DABĀ entuziasts – šefpavārs RENĀRS PURMALIS. Tā kā Renārs ir īsts dabas baudītājs, tad viņš iespēju būt dabā apvieno ar piedzīvojumu – gatavot dabā! Šajā vienas dienas restorāna sesijā būs iespēja baudīt 3 kārtu pusdienas (plkst. 12:00 vai 15:00), vai vakariņas (plkst.18:00), kas, izmantojot vietējos – Valmieras novadā izaudzētos sezonālos un bioloģiskos produktus, ar mīlestību tiks pagatavoti UZ UGUNS UN TIKAI DABĀ. Tomēr, rūpējoties par savu viesu labsajūtu, pusdienas un vakariņas tiks pasniegtas siltās, gaumīgās un mājīgās Mujānu biedrības nama telpās! Kā saka Renārs: “Es gribu īpaši gardu ēdienu pagatavot tur, kur paveras skaists skats piemēram, uz priežu silu vai skalojot kājas Amatā, ēst svaigu zupu ar katlā ceptu maizi. Vai uz iesma cept foreli ar pannā ceptiem dārzeņiem!”

Savu pusdienošanas laiku plkst. 12:00, 15:00 vai vakariņošanas laiku plkst. 18:00 iespējams pieteikt, rakstot , zvanot 29829588 vai caur mājas lapu www.mujani.lv.

Mujānu biedrības nams ir reģionam unikāls Pirmās Latvijas Republikas sabiedriskās mūra – koka arhitektūras paraugs, kas saglabājis savu autentiskumu, fasāžu un iekštelpu apdari, kā arī vērtīgus interjera etnogrāfiskus būvgaldniecības elementus. Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas darbiem, nu Mujānu biedrības nams ir pilnībā atjaunots, saglabājot tā vēsturiskos elementus – koka lubiņu jumtu, būvgaldniecības elementus, autentiskas otrā stāva durvis un logus, kā arī
skatuves un zāles grīdu. Šobrīd Mujānu biedrības nams tiek veidots kā unikāla kultūrvieta dažādu pasākumu rīkošanai ārpus pilsētu un pagastu centriem ainaviskā lauku teritorijā, kā arī kļuvis par tūrisma apskates objektu, ņemot vērā ēkas atrašanos bijušajā Mujānu muižas teritorijā, gan tā kultūras pieminekļa statusu.

Sīkāka informācija par Mujānu biedrības namu meklē: mujani.lv un seko mums arī Facebook

Informāciju sagatavoja: Dace Kitnere, 29829588

Pop-up restorāns Mujānu Biedrības namā