Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Pilsētplānošanas un inovāciju hakatons “LifeHack Valmiera”

Pilsētplānošanas un inovāciju hakatons “LifeHack Valmiera”

LifeHack Valmiera 13/05-17/05

No 2024. gada 13. līdz 17. maijam norisināsies pilsētplānošanas un inovāciju hakatons “LifeHack Valmiera”. Hakatona ietvaros dalībnieki aicināti izstrādāt Valmieras pilsētai inovatīvus dabā balstītos risinājumus klimata pārmaiņu ietekmes mazināšanai, kā arī monitoringam un pārmaiņu prognozēšanai, pielietojot inovatīvas sensoru tehnoloģijas. Hakatons pirmās četras dienas  norisināsies tiešsaistē, savukārt noslēguma dienas plānota klātienes formātā Valmierā. Komandas, kas izstrādās inovatīvākos, efektīvākos un ietekmīgākos risinājumus, sacentīsies par kopējo balvu fondu 5000 eiro apmērā.

“LifeHack Valmiera” hakatonā aicināti piedalīties studenti, tehnoloģiju eksperti un profesionāļi no vides zinātnes, pilsētplānošanas, inženierzinātnēm, informācijas tehnoloģiju un arhitektūras jomām. Pieteikties var gan komandas, gan individuāli dalībnieki, kuri ir gatavi pielietot savas zināšanas un prasmes, lai sniegtu ieguldījumu pilsētvides uzlabošanai Valmierā.

Dalībniekus aicina izvēlēties vienu no sešiem izaicinājumiem, kas izstrādāti, lai uzlabotu Valmieras pilsētas vidi un ekoloģisko ilgtspēju. Tēmās ietilpst inovatīvas pieejas applūšanas risku mazināšanai, pilsētas karstuma salas problēmas un ūdens kvalitātes uzlabošana.

Pieteikšanās hakatonam “LifeHack Valmiera” līdz 2024. gada 12. maijam.

Plašāka informācija un reģistrācija hakatona “LifeHack Valmiera” tīmekļvietnē lifehackvalmiera.hacktribe.co