Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Aktīvās atpūtas pasākums “Pelddiena”

Aktīvās atpūtas pasākums “Pelddiena”

Pelddiena 2023

4. martā no plkst. 12.00 līdz 14.00 Valmieras peldbaseinā notiks “Pelddiena”, aicinot ikvienu pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā. Šogad aktīvās atpūtas pasākumā katram būs iespēja izvēlēties sev vēlamo starta laiku un distanci, aizpildot pieteikuma anketu līdz 28. februārim.

Pieaugušie varēs veikt 50m vai 100m peldējumu, bērni – 25m vai 50m, savukārt iesācēji un paši mazākie dalībnieki no plkst. 13.00 līdz 14.00 aicināti savas prasmes pārbaudīt vidējā mācību peldbaseinā, nepieciešamības gadījumā izmantojot papildu inventāru – peldbaseina nūdeli vai dēlīti.

Visi “Pelddienas” dalībnieki Atpūtas zonas sniegto piedāvājumu šajā dienā varēs izmantot par īpašu cenu, bet aktīvās dienas noslēgumā tiks noskaidroti katras distances trīs ātrākie peldētāji. Ikviens dalībnieks saņems īpašo “Pelddienas” piemiņas medaļu un veicināšanas balvas no pasākuma atbalstītājiem. Apbalvošana plkst. 14.00.

Dalības maksa pasākumā: pieaugušajiem 5 EUR, skolēniem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti 3 EUR, bet peldētapmācību dalībniekiem – 2 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība pieaugušā pavadībā.