Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Pavasara make-up meistarklase ar Ievu Delviņu

Pavasara make-up meistarklase ar Ievu Delviņu

Pavasara make up meistarklase

Meistarklase atcelta mazā pieprasījuma dēļ!

Trešdien, 3. aprīlī, pulksten 18.30 Mūrmuižas “Pagastmājā” norisināsies “Pavasara make-up meistarklase” ar make-up mākslinieci Ievu Delviņu.

Dalības maksa: 15 eiro, vietu skaits ierobežots. Lai pietektu dalību, zvanīt uz tālruni 28009594.

“Gluži kā apģērbu pasaulē, arī make-up pasaulē mode diktē savus noteikumus. Mūsu uzdevums ir izvērtēt un saprast, kam un vai ir vērts “skriet pakaļ”, kas piestāv tieši man. Tāpēc, kad runāsim par pavasara un vasaras modes tendencēm, es jums tās pastāstīšu, parādīšu un kopā izlemsim, kas piestāv katrai no Jums!

Es esmu Ieva Delviņa, makeup mākslinieks (kā man patīk teikt, skaistuma mākslinieks) ar vairāk kā 10 gadu pieredzi industrijā. Esmu strādajusi kā vadošais mākslinieks MAC zīmolā, veikālā Douglas, kas ir lielākais tīkls Latvijā. Pārzinu mazumtirdzniecību un to, kā labāk ir būt gudram klientam, lai pirkumi ir draudzīgi arī makam. Esmu veidojusi tēlu personālam vienā no slavenākajiem Rīgas klubiem, kur trīs stundās esmu grimējusi, veidojusi matus un saģērbusi līdz 10 cilvēkiem. Esmu piedaļijusies neskaitāmās fotosesijās un bijusi klāt mirkļiem, kad sieviete tik ļoti apzinās sabu skaistumu.

Šajā makeup tik ļoti strauji mainīgajā un produktiem piesātinātajā pasaulē jūtos labi un pārliecinoši, tāpēc vēlos dalīties pieredzē un palīdzēt katrai no Jums izdarīt izvēles, kas Jūsu ikdienu padara skaistāku un vienkāršāku.

Piedāvāju kopā ar mani divās stundās izzināt noslēpumus, atrast visskaistāko sevī un būt gatavai košam pavasarim un brīnišķīgai vasarai! “