Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Pārgājiens Sedas apkārtnē

Pārgājiens Sedas apkārtnē

Sedas purvs (foto autors: Gints Akmentiņš)

PostNos Latvija komanda ir sagatavojusi neatkārtojamu Latvijas Izaicinājumu, kura laikā Tev būs iespēja iepazīt visu valsti, dodoties 12 unikālu pārgājienu maršrutu sērijā, atklājot vēl nezināmus apskates objektus, piedzīvojot dažādus gadalaikus un izstaigājot aizraujošus ceļus ar tās mistiskajām takām, čalojošajiem strautiņiem, līkumotajām upēm un majestātiskajiem ūdenskritumiem, augstajiem pauguriem, mistiskajām gravām, zaļojošajiem mežiem, neatklātām alām un skaistiem purviem.

Pārgājienu posmi norisinās no 1. janvāra līdz 31. jūlijam visā Latvijā. 5. martā pārgājiens norisināsies Valmieras novada Sedas pilsētā. Pārgājiena garums no 20-30 km (6-10 h) (apļveida). Sākums un beigas pie Sedas kultūras nama. Ierašanās no plkst. 8.00, starts plkst. 8.30.

Ja ļausies izaicinājumam un Tev iepatiksies, tad Tevi gaida Latgale ar tās mistiskajiem meža ezeriem, kuros ziemas spelgonī vērties, kā vējš ceļ debesīs sniega pārslas. Vidzeme ar tās pauguriem, kuros pavasarī likt sirdij iepukstēties straujāk, aiz sevis atstājot kilometrus un krājot augstuma metrus. Kurzeme ar tās mūžzaļajiem priežu mežiem un jūras vēju, kas vasaras tveicē sniedz veldzējumu. Zemgales nebeidzamie plašumi, kuros vērties tālē un redzēt gājputnus dodoties ceļā.

Dodies ceļojumā pa Latviju, izzini interesantākās vietas un faktus un izbaudi jaunatklāšanas prieku!

Plašāka informācija šeit.