Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Omnigym atvērtais treniņš SAAP “Mežs”

Omnigym atvērtais treniņš SAAP “Mežs”

Omnigym

Eiropas Sporta nedēļā, 28. septembrī plkst. 18.00 aicinām ikvienu uz sporta un aktīvās atpūtas parku “Mežs”, kur būs iespēja izmēģināt teritorijā īslaicīgi uzstādītos Omnigym spēka trenažierus un piedalīties treniņā kopā ar Vidzemes Džudo skolas “Valmiera” vecāko treneri Venti Beķeri.

Omnigym trenažieri Valmierā būs pieejami iedzīvotājiem laika posmā no 28. septembra līdz 9. novembrim. No ierastajiem āra trenažieriem Omnigym atšķiras ar ērti pielāgojamu vingrinājumu izpildes slodzi un iespēju izpildīt spēka vingrinājumus ar dažādu pretestību – gluži kā iekštelpu trenažieru zālē. SAAP “Mežs” būs izvietoti 9 mūsdienīgi trenažieri visām galvenajām muskuļu grupām, un tie būs piemēroti gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, gan senioriem, sniedzot iespēju aizvadīt kvalitatīvus spēka treniņus svaigā gaisā.

Pie trenažieriem būs izvietots kvadrātkods (QR kods), kuru būs iespēja noskenēt ar jebkuru viedierīci un sniegt atgriezenisko saiti, atbildot uz aptaujas jautājumiem. Noslēdzoties izmēģinājuma periodam, Valmieras novada pašvaldībā izvērtēs iedzīvotāju atsaucību un izmantos šo informāciju, lai vērtētu turpmāko investīciju lietderību un iespēju izbūvēt šāda tipa āra trenažieru laukumu pašvaldības teritorijā.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar SIA Omnigym Latvia, lai veicinātu fizisko aktivitāšu iekļaušanu ikdienā.

Omnigym trenažieri ir projektēti un ražoti Somijā, tie ir atbilstoši Latvijas klimata apstākļiem un paredzēti izmantošanai visos gadalaikos. Visi trenažieri atbilst starptautiskajam drošības standartam EN 16630:2015.