Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Olgas Rajeckas jubilejas koncerts “Mana svētku diena”

Olgas Rajeckas jubilejas koncerts “Mana svētku diena”

Dziedātāja Olga Rajecka savu nozīmīgo jubileju svinēs ar vērienīgiem koncertiem visā Latvijā.

2022.gada 7.janvārī nozīmīgu jubileju nosvinēja lieliskā latviešu dziedātāja un Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere Olga Rajecka. Lai atzīmētu šo notikumu, māksliniece ieplānojusi vairākus lielus koncertus, kuros viņa aicinās piedalīties māksliniekus, ar kuriem krustojušies viņas radošie ceļi.

«Koncertos piedalīsies gan deju kolektīvi, kuros esmu dejojusi un joprojām dejoju, gan mani draugi mūziķi, ar kuriem kopā esmu uzstājusies beidzamajos desmit gados, gan komponisti, kuri man rakstījuši dziesmas. Daudzi mani draugi diemžēl jau muzicē uz citām skatuvēm, taču svētki ir jāsvin. Ļoti priecājos, ka esmu nodzīvojusi līdz 2022.gadam, un tas ir tik lieliski, ka vēl varu drusku dziedāt un varu vēl uzdancot. Tāpēc būšu ļoti priecīga par iespēju atkal uzstāties publikas priekšā,» saka dziedātāja, piebilstot – katra koncerta viesu sastāvs atšķirsies.

Jubilejas koncettūri dziedātāja sāks 2.aprīlī atjaunotajā Lielvārdes kultūras nama zālē plkst. 15.00 un plkst. 19.00. «Šajos koncertos piedalīsies gan «Eolika», gan «Turaidas Roze», dziedātājs Uģis Roze un ģitārists Aivars Gudrais; dziedātāja Aija Andrejeva, Lielvārdes Violetais koris, deju kolektīvs «Madara», kā arī pavadošais sastāvs Jāņa Miltiņa vadībā. Ceru, ka mums pievienosies čellists Tomass Ančs, kurš ir atgriezies no mācībām ārzemēs.»

Koncertā, kas 8.aprīlī plkst. 19.00 notiks Valmieras Kultūras centrā, piedalīsies grupas «Vitamīns» (Olga ar šo grupu sāka sadarboties 1978.gadā) un «Bāze 7», kā arī mūziķi Aigars Krēsla, Raimonds Macats un Aigars Grāvers.