Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Notiks bezmaksas pašaizsardzības nodarbības Valmierā

Notiks bezmaksas pašaizsardzības nodarbības Valmierā

Bezmaksas pašaizsardzības nodarbības plānotas 14. jūlijā no plkst. 10.00 – 12.00 7 līdz 12 gadus veciem bērniem, bet no plkst. 13.00 – 15.00  nodarbības bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem. Apmācību norises vieta: vecsaimniecība “Mičkēni” (IG profils residence.mickens), Kauguru pagasts, Valmieras novads.

Divas nodarbības pieaugušajiem plānotas 9. septembrī, plašāka informācija sekos. Pie atbilstošiem laikapstākļiem tās notiks brīvā dabā Valmieras pilsētā, kādā no pilsētas zaļajām zonām.

Katras nodarbības sākumā notiks ievadsaruna, kur, atbilstoši konkrētās grupas dalībnieku vecumam, tiks sniegta informācija par pašaizsardzību, tās pielietošanu un veidiem. Tālāk sekos praktisko paņēmienu apguve, atbilstoši konkrētās grupas vecumam un fiziskajām spējām.

Pieteikties nodarbībām iespējams, rakstot e-pastu uz vai zvanot 28808440. Aicinām sazināties ar organizatoriem arī ja netiekat minētajos datumos – ja pieprasījums būs liels, tiks apsvērta iespēja organizēt papildus nodarbības.

Pasākumu organizē neformālā sieviešu grupa “Mastermind Valmiera” ar Valmieras novada pašvaldības finansiālu atbalstu iedzīvotāju iniciatīvas projektu atbalsta programmas ietvaros.

Pasākuma mērķis ir sniegt informāciju un praktiski apmācīt vismaz 120 Valmieras novada iedzīvotājus par personisko pašaizsardzību, lai stiprinātu vietējās kopienas (primāri bērnu un sieviešu) spējas aizstāvēt sevi uzbrukuma gadījumā.