Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Norisināsies Vidzemes Augstskolas salidojums “Atliktās sudrabkāzas”

Norisināsies Vidzemes Augstskolas salidojums “Atliktās sudrabkāzas”

Vidzemes Augstskolas salidojums

30. septembrī Vidzemes Augstskolas (ViA) studenti, absolventi, esošie un bijušie darbinieki, mācībspēki un ViA draugi aicināti tikties salidojumā, kam dots nosaukums “Atliktās sudrabkāzas”. Šāds nosaukums izvēlēts, jo laikā, kad ViA apritēja 25 gadi, pandēmijas dēļ pasākumu organizēt nebija iespējams.

Šogad, 2023. gadā, Vidzemes Augstskolai aprit 27. gadi. Šo gadu laikā augstskolu absolvējuši vairāki tūkstoši absolventi, kas aicināti satikt savus laika biedrus – gan pasniedzējus, gan draugus.

Vidzemes Augstskolas akadēmiskais un zinātņu prorektors Māris Andžāns norāda, ka pandēmijas laikā pasākumi un satikšanās dzīvē ilgu laiku nebija iespējama, tāpēc aicina pieredzēt svētkus klātienē: “Vidzemes augstskola nolēma 25. gadu jubilejas svinības atlikt, nevis atcelt pavisam, tādēļ aicinām izmantot un novērtēt iespēju atkal satikties un svinēt svētkus kopā, atjaunot draudzības un sadarbības saites un veidot jaunas!”

30. septembrī ViA piedāvās ekskursijas stāstnieku vadībā, lai interesenti pieredzētu augstskolas pārmaiņas. Savukārt svinīgais pasākums un satikšanās visiem vienkopus notiks Valmieras Kultūras centrā. Ierašanās svinību vietā no plkst. 17.00, sākums – plkst. 18.00. 

Svētkus atklās ar svinīgiem apsveikumiem un priekšnesumiem, salidojuma dalībnieki varēs piedalīties dažādās aktivitātēs, tostarp labdarības izsolē un loterijā, kur būs iespēja laimēt vērtīgas balvas, iemūžināt svētku mirkļus fotogrāfijās, kā arī griezties jautrās dejās gan dzīvās mūzikas, gan DJ sarūpētās mūzikas pavadījumā. Pasākums noritēs līdz pirmajiem rīta gaiļiem, kas dziedās nākamās dienas agrā rītā plkst. 4.30. Ieejas kartes uz vakara svinīgo pasākumu iespējams iegādāties šeit.

Vairāk informācijas www.va.lv.