Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Nodarbība “Emocionālā inteliģence”

Nodarbība “Emocionālā inteliģence”

1. aprīlī iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas teorētiskā un praktiskā nodarbībā “Emocionālā inteliģence”, kas norisināsies Kocēnu pagasta bibliotēkā Alejas ielā 4, Kocēnos no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00.

Nodarbības mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni par psihiskās veselības nozīmi un paaugstināt emocionālo IQ jeb intelektuālo prasmi.

Nodarbībā pārrunās, analizēs un apgūs dažādas pašpalīdzības iespējas savas psihoemocionālās veselības uzlabošanai, mazinās aizspriedumus pret psihiskām saslimšanām sabiedrībā, kā arī veicinās dalībnieku sociālās prasmes – motivāciju, toleranci, empātiju un pašpārliecinātību. Nodarbību vadīs VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” psihiatrs Raivis Logins un rezidente psihiatrijā, ārste Laura Tauriņa.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 26537660.

Informējam, ka nodarbības laikā var tikt filmēts un/vai fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Nodarbība norisināsies projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.