Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Nodarbība “Emocionālā inteliģence”

Nodarbība “Emocionālā inteliģence”

Nodarbība par emocionālo inteliģenci

29. aprīlī iedzīvotāji aicināti piedalīties bezmaksas teorētiskā un praktiskā nodarbībā “Emocionālā inteliģence”, kas norisināsies Dikļu Kultūras centrā (“Straumes”, Dikļi) no plkst. 11.00 līdz 15.00.

Nodarbības mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni par psihiskās veselības nozīmi un paaugstināt emocionālo IQ. Nodarbības galvenā tēma “Spēja motivēt sevi un citus”.

Nodarbībā pārrunās, analizēs un apgūs dažādas pašpalīdzības iespējas savas psihoemocionālās veselības uzlabošanai, mazinās aizspriedumus pret psihiskām saslimšanām sabiedrībā, kā arī veicinās dalībnieku sociālās prasmes – motivāciju, toleranci, empātiju un pašpārliecinātību. To vadīs VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” psihiatrs Raivis Logins un rezidente psihiatrijā, ārste Laura Tauriņa.

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālr. 29169527.

Informējam, ka nodarbības laikā var tikt filmēts un/vai fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei.

Nodarbība norisinās projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.