Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Mūziķu apvienība “Nepāriet” saulrietā koncertēs pie Vaidavas ezera ar Imanta Kalniņa dziesmu programmu

Mūziķu apvienība “Nepāriet” saulrietā koncertēs pie Vaidavas ezera ar Imanta Kalniņa dziesmu programmu

"Vaidavas ezers rietā" Mūziķu apvienība NEPĀRIET

20. augustā plkst. 20.30 estrādē pie Vaidavas ezerā izskanēs koncerts “Vaidavas ezers rietā”, kurā piedalīsies mūziķu apvienība “Nepāriet” ar Imanta Kalniņa mūzikas programmu “Par lietām, kuras tā ar nekad nepāriet”.

Tas būs īpašs vakars pie Vaidavas ezera – kopīgi sagaidīsim saulrietu plkst. 20.48 – maģiski, tuvāk, kopā un dabā. Kā arī šo uzskatām par īpašu svētku dienu, jo atzīmēsim izcilā komponista Imanta Kalniņa 80 gadu jubileju.

Apvienību “Nepāriet” veido Alise Joste, Evija Vēbere, Jānis Šipkēvics, Kārlis Josts, Kaspars Vizulis, Lorete Medne, Miķelis Putniņš, Rinalds Maksimovs.

“”Nepāriet” sastāvā esam ļoti dažādi, katram no mums “Nepāriet” nozīmē, ko savu – kādam Imanta Kalniņa dziesmas ir bērnības atmiņās iekodēta latviskā identitāte, citam – sevis izzināšanas un attīstības process. Mani fascinē tas, kas vārdos nav izsakāms – tas brīnumainais, kas caurvij Imanta Kalniņa mūziku, un kas mūs pašus savstarpēji saista šajā mūzikā, ko kopīgi radām”, stāsta Jānis Šipkēvics.

Muzikālā apvienība “Nepāriet” izveidota 2017. gadā, mūziķim Jānim Šipkēvicam sapulcējot domubiedrus, lai kopīgi izpildītu Imanta Kalniņa mūziku un 2019. gadā izdotu albumu “Pāri” un sniegtu koncerttūri dažādās Latvijas pilsētās.

Neprognozējamo laika apstākļu dēļ koncerta organizatori pieņēmuši svarīgu lēmumu – mainīt 20. augustā plānotā koncerta “Vaidavas ezers rietā” formātu. Ņemot vērā, ka koncerts nenoritēs laivās, kā tas sākotnēji bija iecerēts, organizatori norisi pārceļ uz krastu, Vaidavas ezera estrādi un koncertu būs iespēja apmeklēt bez maksas.

Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atgriezta uz kontu, no kura iegādātas biļetes. “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ var saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs.

Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs Digitālais COVID – 19 sertifikāts, kas apliecina veikto vakcināciju, COVID-19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus.

Organizē Valmieras novada pašvaldība.