Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Muzeju nakts Zilākalnā

Muzeju nakts Zilākalnā

Pavasaris ir savā pilnbriedā – saule debesīs parādās arvien spožāka, mostas daba, savas ligzdas jau izveidojuši gājputni, gaisā virmo tikko plaukušu koku lapu smarža, maigs vējš vijas ar siltajiem saules stariem. Laiks jauniem piedzīvojumiem un atmiņām!

Starptautiskās Muzeju nakts ietvaros, 13. maijā, Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrs vērs savas durvis un visas dienas garumā piedāvās dažādas aktivitātes lieliem un maziem. Būs iespējams izbraukt ar sliežu velosipēdiem “ZRailbikes” un aplūkot ūdenstornī izvietoto foto izstādi ”Purvs Tevi sauc”. No plkst. 10.00 līdz 13.00 ikviens interesents aicināts piedalīties izglītojošā aktivitātē par purvu veidošanos un purvā mītošajiem dzīvniekiem kopā ar Intu Somu un Lindu Kauliņu no Dabas aizsardzības pārvaldes. Savukārt pēcpusdienā no plkst. 16.00 varēs piedalīties radošajā darbnīcā kopā ar Inetu Martinsoni, kura mācīs, kā no kūdras izgatavot puķu podus un iedvesmoties vēl lielākiem darbiem. Vakara noslēgumā skatīsimies Jāņa Vingra īsfilmu “Purva mantojums”.

Pieteikšanās uz Muzeju nakts aktivitātēm nav nepieciešama. Ņem līdzi ģimeni un draugus un ieplāno industriālā mantojuma izziņu purva tematikā. Plašāka informācija par Muzeju nakts pasākumiem Zilākalnā pieejama, zvanot pa tālruni 26122943 vai rakstot e-pastu uz .