Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / “Mini ideju konkurss” jauniešiem

“Mini ideju konkurss” jauniešiem

Lai veicinātu jauniešu iesaistīšanos savas vietējās apkaimes dzīves veidošanā, ar Labdarības un filantropijas skolas programmu Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) rīko mini ideju konkursu “MĒS savai vietai”, kas notiks 26. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 14.00, Trikātas jauniešu centrā. Ideju galvenais mērķis – pilnveidot vietējo iedzīvotāju dzīvi un sniegt labumu iespējami lielākam cilvēku skaitam.

Caur atraktīvām spēlēm, lekcijām un videoanalīzi, jaunieši iepazīsies ar vietējās labdarības un brīvprātīgā darba iespējām Valmieras apkaimē. Praktiski darbojoties, tiks radītas idejas savas apkārtnes veidošanai, labiekārtošanai. Lēmumu par labāko ideju, izvērtēs un pieņems paši konkursa dalībnieki. Konkursā ir iespēja tikt pie naudas balvas, lai labākās idejas īstenotu! Aicināti piedalīties visi Valmieras novada jaunieši.

Konkurss tiek atbalstīts pateicoties VNF JIL rīkotajai Labdarības akcijai “Ezīša miga”, un citām VNF JIL finanšu piesaistes aktivitātēm. Labdarības un filantropijas skolas norisi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākums tiek organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, tāpēc vietu skaits ir ierobežots.

Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot vai rakstot:

Jaunatnes lietu speciāliste Marika Daļecka

Tālr. 26412130; e-pasts: