Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Miķeļdienas svinības un tirdziņš Gardu muti | GreenFest

Miķeļdienas svinības un tirdziņš Gardu muti | GreenFest

🍂 Turpinot tradīciju par gadskārtu atzīmēšanu, 16. septembrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 līdzās Valmiermuižas alus darītavai pieskandinās Miķeļdienas svinības, mājražotāju un amatnieku tirdziņš GARDU MUTI un Mūsu BIO tirgus, kā arī otro reizi Valmiermuižā norisināsies zaļā dzīvesveida festivāls “GreenFest” ar diskusijām, lekcijām un koncertu. Būs tradiocionālās un ilgtspējīgās meistarnīcas un zirgu izjādes.

🥨 Miķeļi iekrīt dabas veltēm bagātākajā gadalaikā, kas ir arī ražas svētki un tirgus dienas. Šogad Miķeļdienas svinībās būs apvienojušies kupls skaits tirgotāju, jo ierastajiem “Gardu muti” tirdziņa dalībniekiem pievienosies arī “GreenFest” organizētā “Mūsu Bio tirgus” mājražotāji un amatnieki.

🌱 “GreenFest” kā pasākumu kopums norisinās jau sesto gadu un tā galvenais mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību ekoloģijas un vides problēmām, kas skar mūs visus. Līdz ar to par savu galveno misiju ir izvirzījis ideju – Gaujas nacionālā parka teritorijā atļaut saimniekot tikai pēc dabai draudzīgām, bioloģiskām saimniekošanas metodēm, kā arī veicināt ikviena cilvēka interesi un iesaisti zaļa un ilgtspējīga dzīvesveida praktizēšanai ikdienā, izvēloties dabai un cilvēka veselībai draudzīgu pārtiku, kas ir arī viena no “Valmiermuižas alus darītavas” pamatvērtībām.

💚 Dalība festivālā – bez maksas.Tirgotāju pieteikšanās www.gardumuti.lv sadaļā “Sazinies un iepērcies”.