Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Mazsalacas Kultūras centrā Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš “Par svarīgo”

Mazsalacas Kultūras centrā Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš “Par svarīgo”

Valmieras novads

2023.gada 22.aprīlī, plkst. 17.00, Mazsalacas Kultūras centrā Mirdza Zīvere un Zigmars Liepiņš “Par svarīgo”.

Atzīmējot komponista Zigmara Liepiņa jubileju, 2022.gada 20. septembrī Mūzikas namā “Daile” notika pirmatskaņojums Mirdzas Zīveres jaunajai programmai “Par svarīgo.”

Kā pats komponists saka: “Kas tad ir svarīgais Mirdzai un man? Tās, īstenībā, ir pavisam vienkāršas lietas. Mīlestība vienam pret otru, bērniem, vecākiem un, protams, Latviju. Šajā programmā būs dziesmas, kuru vārdiem ir būtiska nozīme, ko es ar mūziku centos maksimāli izcelt un papildināt. Kādas no tām mazāk pazīstamas, kāda jauna, bet dažas ir neatņemama daļa no Mirdzas repertuāra. Mēs vēlamies, lai 15 dziesmas, kas skanēs koncertā, klausītājiem būtu kā ceļojums ļoti personīgā un emocionālā pasaulē, kurā galvenais vadmotīvs ir Mīlestība.”

“Koncertā piedalīsies arī Grupa Lupa LV . Ar šiem profesionālajiem mūziķiem kopā atskaņosim dažas manas instrumentālas kompozīcijas, kas no dziesmu personiskās dimensijas pārcels klausītājus kontrastējošā ritma un spriedzes piepildītā pasaulē.”

Biļetes cena: EUR 20,00. Biļetes no ir iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs (https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/127375), bet no 20.03.2023 – Mazsalacas Kultūras centrā.