Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / ATCELTS! Mazsalacā notiks distanču slēpošanas apguve un praktiskā nodarbība

ATCELTS! Mazsalacā notiks distanču slēpošanas apguve un praktiskā nodarbība

Mazsalacā notiks distanču slēpošanas apguve un praktiskā nodarbība

Covid-19 situācijas dēļ distanču slēpošanas pamatprasmju apguve un praktiskā nodarbība Mazsalacā 4.februārī atcelta. Plānots, ka praktiskā nodarbība varētu notikt marta sākumā. Aicinām sekot līdzi informācijai.

Mazsalacas vidusskolas sporta stadionā 4. februārī no plkst. 16.30 norisināsies distanču slēpošanas pamatprasmju apguve un praktiskā nodarbība iesācējiem. Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu inventāru (slēpes, slēpošanas zābaki un nūjas). Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu šeit, līdz 3. februāra plkst. 12.00.

Mācības vadīs Ivars un Elizabete Slotiņi. Nodarbība notiks divās grupās – no plkst. 16.30 līdz plkst. 18.00 pirmā grupa, no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.30 otrā grupa.

Nodarbību laikā interesenti iegūs teorētiskās zināšanas distanču slēpošanas apguvē un praktiskā darbībā varēs pilnveidot savas prasmes.

Aicinām piektdienas vakaru pavadīt aktīvi!

Dalībniekiem būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un personas apliecinošs dokuments.

Informējam, ka pieteikuma anketā norādītie personas dati tiks apstrādāti atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām, lai nodrošinātu 4. februāra praktiskās nodarbības norisi.

Pasākuma norise var tikt pārcelta nepiemērotu laikapstākļu dēļ.