Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Mārtiņa Kantera koncertprogramma “Glezna”

Mārtiņa Kantera koncertprogramma “Glezna”

Mārtiņš Kanters, agrāk pazīstams kā Mārtiņš Ruskis, aicina uz jaunu koncertprogrammu „Glezna”, kas 24. septembrī izskanēs Valmieras Kultūras centrā.

Samtaina, vīrišķīga balss, lieliska komunikācija ar skatītājiem, spilgtas un iemīļotas dziesmas.

Koncertprogramma veidota divās daļās – pirmajā daļā dzirdēsiet dziesmas no jaunā albuma „Glezna”, kas tapis sadarbībā Maestro Raimondu Paulu, Guntaru Raču un studijas producentu Gintu Stankeviču, savukārt koncerta otrajā daļā izskanēs dziesmas no komerciāli veiksmīgā albuma „Piparmētru tēja” un Mārtiņa oriģinālskaņdarbi.

Koncertā izskanēs gan ļoti pazīstamās dziesmas – Laime ir akla, Valodiņa, Baltās Rozes, Piparmētru tēja, gan arī īpaši sagatavoti pirmatskaņojumi no jaunā albuma.

„Esmu ļoti saviļņots, ka rudenī došos iepriecināt savus klausītājus ar jaunu koncertprogrammu. Koncertā būs iespēja gan no sirds izdziedāties, gan izsmieties, gan reizēm mierpilni aizdomāties,” saka Mārtiņš.

Koncerta īpašie viesi – Saulkrastu jauktais koris „Anima” un talantīgā, jaunā dziedātāja Evelīna Krama.

Grupa Jura Kristona vadībā – Jānis Čubars (ģitāra), Edijs Šimiņš (bungas), Rolands Stepanovs (bass), Juris Kristons (taustiņi).

Pēc koncerta būs iespēja iegādāties Mārtiņa albumus – „Glezna” un „Piparmētru tēja”, kā arī satikt mākslinieku un nofotografēties īpaši veidotā fotostūrī.

Biļetes – “Biļešu Paradīzē”.