Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Lieldienu zaķu skrējiens un foto orientēšanās “Iepazīsti Vecati”

Lieldienu zaķu skrējiens un foto orientēšanās “Iepazīsti Vecati”

Vecatē 18. aprīlī no plkst.11.00 līdz 13.00 norisināsies Lieldienu zaķu skrējiens bērniem un foto orientēšanās ikvienam interesentam “Iepazīsti Vecati”. Starts pie Vecates pagasta kultūras centra

Vecatē 18.aprīlī no plkst.11.00 līdz 13.00 norisināsies Lieldienu zaķu skrējiens bērniem un foto orientēšanās ikvienam interesentam “Iepazīsti Vecati”. Starts pie Vecates pagasta kultūras centra.

Lieldienu zaķu skrējienā aicinām piedalīties bērnus līdz 11 gadu vecumam kopā ar vecākiem.

Dalībnieku vecuma grupas un distances: 2019.gadā dzimušie un jaunāki – 250 m, 2016.–2018.gadā dzimuši – 500 m un 2011.–2015.gadā – 750 m.

1.–3. vietu ieguvēji katrā distancē saņems medaļu un balvu.

Foto orientēšanās aktivitātē “Iepazīsti Vecati” aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas aktīvi pavadīt Otrās Lieldienas kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

Dalībniekiem nepilnu divu stundu laikā būs iespēja iepazīt Vecati, meklējot objektus, vadoties pēc attēliem, kā arī risinot mīklas un veiklības uzdevumus. 2–3 cilvēku komandai būs nepieciešams uzlādēts telefons ar fotografēšanas iespēju, kā arī laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un ērti apavi.

Starta brīdī dalībnieki saņems pirmo attēlu, kas norādīs uz pirmā objekta atrašanās vietu, uzdevumu un nākamā objekta attēlu. Objekti būs dažādi, piemēram, akmens, ēkas u.c.

Foto orientēšanās laikā komandai jāsavāc pēc iespējas vairāk punktu, būs iespēja iegūt bonusa punktus, pildot papildu uzdevumus vai atbildot uz papildu jautājumiem.

Uzvarēs komanda ar vislielāko gūto punktu skaitu, 1.–3. vietu ieguvēji saņems medaļu un balvu.

Apbalvošana būs plkst.13.30.

Lūdzam dalību pieteikt līdz 14. aprīļa plkst.15.00, aizpildot elektroniski anketu šeit vai klātienē 18. aprīlī no plkst.10.30 līdz 10.50.

Pēc aktivitātēm dalībnieki aicināti iestiprināties ar siltu tēju un nelielām uzkodām.

Jāpiemin, ka gaidāmas arī dažādas Lieldienu aktivitātes: olu ripināšana, šūpošanās, olu mešana un olu krāsošana.

Dalībnieki un viņu līdzjutēji ir informēti un neiebilst, ka aktivitāšu laikā var tikt fotografēts un fotoattēli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.