Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Lekciju kursa “Emocionālā inteliģence” 1. nodarbība

Lekciju kursa “Emocionālā inteliģence” 1. nodarbība

Trīs darba dienu vakarus – 26. novembrī, 1. un 3. decembrī – no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.40 tiešsaistē norisināsies lekciju cikls “Emocionālā inteliģence”, kurā piedalīties aicināts ikviens Valmieras novada iedzīvotājs.

Pirmās lekcijas tēmas:

• kas ir emocionālā inteliģence;
  • emocionālā inteliģence un apmierinātība ar darbu un dzīvi;
  • intelekta un emocionālā intelekta atšķirību apzināšana;
  • emocionālā intelekta nozīme personiskajā dzīvē un darbības jomās;
  • gudrās jūtas;
  • pašuztvere un pārliecība par sevi;
  • emociju noteicošā loma;
  • aizturētas emocijas, emociju uzkrāšanas aspekti, ko darīt ar dusmām;
  • ķermenis un emocijas.

Lekcijas vadīs Dr.psych. Aija Dudkina, akadēmiskais un praktiskais psihologs, psiholoģijas doktore. A.Dudkina ir supervīzore praktiskajiem psihologiem, kā arī mācībspēks augstskolās, kurās vada lekcijas psiholoģijā bakalaura un maģistrantūras programmās. Aija vada seminārus ne tikai psihologiem, bet arī dažādu specialitāšu pārstāvjiem organizācijās, kurās izstrādā un piemēro individuālās apmācību programmas, darbojas Baltijas Praktisko Psihologu Asociācijas valdē, ir valdes priekšsēdētāja vietniece.

Dalībai lekcijās nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu šeit vai zvanot projekta vadītājai Svetlanai Tomsonei pa tālr. 25605539.

Saite uz nodarbībām ZOOM platformā šeit. Meeting ID: 999 511 5827. Passcode: 7At9aE.

Nodarbības notiek Valmieras novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamību Kocēnu apvienībā. Projekta izmaksas: 131 329,00 EUR (111 629,65 EUR ESF finansējums un 19 699,35 EUR valsts budžeta finansējums).