Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Lekcija jauniešiem “Drošība, medijpratība un emocionālā inteliģence krīzes situācijās”

Lekcija jauniešiem “Drošība, medijpratība un emocionālā inteliģence krīzes situācijās”

Valmieras integrētā bibliotēka aicina jauniešus 9. maijā plkst. 10.00-11.30 piedalīties lekcijā “Drošība, medijpratība un emocionālā inteliģence krīzes situācijās”, ko organizē bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Republikas Aizsardzības ministriju.

Lekcijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par valsts aizsardzības aktuāliem jautājumiem, par rīcību krīžu situācijas, kā arī attīstīt spēju orientēties informatīvajā telpā, lai nostiprinātu mūsu psiholoģisko noturību pret agresora dažādām ietekmes operācijām. Tāpat lekcijas laikā būs iespējams gūt atbildes uz svarīgiem jautājumiem: kā būt gatavam krīzes situācijām un pasargāt ne tikai sevi, bet arī savus tuviniekus. Kas ir būtiskākās zināšanas un prasmes, lai veicinātu drošību?

Lekcijai tiks pieaicināti arī  Zemessardzes pārstāvji, lai sniegtu visaptverošu informāciju un atbildēt uz jautājumiem. Gaidāma Aizsardzības ministrijas parlamentārās sekretāres vizīte.

Mērķauditorija: studenti un vidusskolu vecāko klašu audzēkņi.

Norises vieta: Vidzemes Augstskolas konferenču zāle Cēsu iela 4, Valmiera.

Pasākuma koordinatore: Olga Kronberga, Valmieras bibliotēkas direktores vietniece metodiskajā darbā.

Ziņas noformējums: www.visma.lv