Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Laikmetīgās dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu”

Laikmetīgās dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu”

15.oktobrī plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Laikmetīgās dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu”.

Izrāde ir plānota kā jautra rotaļa, kur izrādes dalībnieki kopā ar skatītājiem meklēs ceļu uz apskāvienu, un, lai to izdarītu, ir jāizmēģina dažnedažādi apkampienu veidi. Izrādē caur kustību tiek izdzīvoti dažādi attiecību varianti, kuros izrādes tēli grib veidot kontaktu, taču nespēj atrast kopīgu valodu.
Izrādes mērķis ir veicināt mazo skatītāju asociatīvo domāšanu, kā arī iepazīstināt bērnus ar laikmetīgo deju viņiem saprotamā valodā. Izrāde “Eksperiments ar apskāvienu” katram no skatītājiem būs savs unikāls piedzīvojums, balstoties personīgajā pieredzē, tajā pašā laikā
izrādes valoda visiem ir saprotama, jo tiks runāts caur pieskārienu. Izrādei ir interaktīvs raksturs, izrādes laikā bērniem tiek dota iespēja iesaistīties un pārbaudīt, kāds apskāviens ir vislabākais un patīkamākais.
Viens no šīs izrādes mērķiem ir panākt mazo skatītāju interesi procesā uz skatuves un dabisku iesaisti risinājumu meklēšanā, kur katrs bērns, iespējams, sniegs savu pienesumu izrādei.
Pieskāriens ir nozīmīgs komponents ikvienu attiecību veidošanā. Apskāviens ir dabisks veids, kā paust rūpes un mīlestību, un tas spēj būt pat dziedinošs.
Izrāde ir piemērota bērniem vecumā no 3 – 8 gadiem un pieaugušajiem.

Radošā komanda:
režisore – Antra Austriņa,
horeogrāfi un izpildītāji – Alise Putniņa, Katrīna Albuže un Nauris Miķelis Goba
kostīmu māksliniece – Anete Agneta Krišjanova
producente un projekta vadītāja – Diāna Trope

Ieeja bez maksas, ar ielūgumiem, kas pieejami “Biļešu Paradīzē”.

Pasākuma norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Foto: Margarita Germane