Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Nogruvums”

Laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Nogruvums”

6. martā plkst. 16.00 Vaidavas Kultūras un amatniecības centrā notiks laikmetīgā teātra “Volatus” izrāde “Nogruvums”.

Serbijas kūrortā Zlatiborā nelielā viesu namā sniega nogruvuma dēļ tiek iesprostosti 15 tūristi no dažādām pasaules vietām. Naktī viens no viņiem tiek nogalināts. Līdz ar tūristu grupu viesu namā “iesprūduši” ir arī privātdetektīvs Stefans Grols un viņa pāriniece Emilija Hastingsa, kuri ķeras pie slepkavības atklāšanas. Vai kāds naktī bija ielavījies viesnīcā? Vai slepkava ir viens no iemītniekiem?

Iestudējuma pirmizrāde bija paredzēta vēl 2020. gada sākumā, taču pandēmijas un tai sekojošu ierobežojumu dēļ pirmizrāde tika atcelta trīs reizes. Izrāde ir netipiska gan pašiem lomu atveidotājiem, gan Latvijas amatieru teātriem vispār. Šī izrāde ir liels izaicinājums, un teātra dalībnieki ir laimīgi to beidzot atrādīt skatītājiem.

Lomās: Stefans Grols – Modris Kokins, Emilija Hastingsa – Vita Gabrāne, Katarina Rankoviča – Inita Jurgenberga, Žeroms Bukss – Lauris Starikovs, Džons Retčets – Jānis Balodis, Pjers Žans Mišels – Jānis Karselis, Olivija Habarda – Anda Čukure, Natalija Orlova – Maija Zālamane, Hildegarde Šmidte – Dina Buša,, grāfs Rudolfs Andreni – Juris Ošiņš, grāfiene Helena Andreni – Paula Žuga, Mērija Debenheima – Laura Semuča, Donna Frančeska Foskarelli – Inga Vestfāle, Ruperts Levingtons – Dzintars Francis, Grēta Olsone – Mārīte Leimane.

Režisore un scenāriste – Lara Merca.

Biļetes cena: 5 EUR.

Izrādi rīko biedrība “Laikmetīgais Teātris Volatus”.

Informāciju sagatavoja:
Juris Ošiņš, biedrības Laikmetīgais Teātris Volatus valdes loceklis