Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Lāčplēša dienas koncerts “Roks. Mīlestība. Brīvība.”

Lāčplēša dienas koncerts “Roks. Mīlestība. Brīvība.”

11.novembrī plkst. 19.30 Valmieras Kultūras centrā notiks Lāčplēša dienas koncerts “Roks. Mīlestība. Brīvība.”, kurā solistu un koristu skanīgās balsis, pavadošās grupas radītā mūzika savīsies kopā ar dejotāju soļiem. Koncertā piedalīsies solisti Andris Ērglis, Kristians Kareļins, Aleksandrs Aleksis Tuņķelis, Regnārs Nerips, Sabīne Bērziņa, Madars Vanags, Samanta Markus un jauniešu koris “Skan”, mūsdienu deju grupa “Baltā”, kā arī pavadošā grupa Paula Arnicāna vadībā.

Pirmo reizi Lāčplēša dienas koncerts “Roks. Mīlestība. Brīvība” Valmieras Kultūras centrā izskanēja pirms trim gadiem. “Koncerta idejas pamatā toreiz un arī tagad ir apziņa – “es esmu latvietis, manas saknes ir latviskas”. Mums ikvienam sirdij tuva ir Valmiera un mūsu zeme – Latvija. Koncertprogrammā skanēs gan jaunas latviešu grupu un izpildītāju dziesmas, piemēram, grupas “Čipsis un Dullais” dziesma “Kad meitene skumst”, gan arī tādas roka atmodas dziesmas kā Zigmara Liepiņa “Brīvību Baltijai”, Raimonda Paula “Kā senā dziesmā”, grupas “Jumprava” “Peldētājs” un citu autoru skaņdarbi,” pastāstīja koncerta mākslinieciskais vadītājs Rūdolfs Bērtiņš.

“Veidojot Lāčplēša dienas koncertprogrammu, rūpēsimies, lai abi svaru kausi būtu līdzsvarā. Ar kustību vēlamies parādīt, ka latvietis vienlaikus var būt gan atbildīgs un pamatīgs, gan arī lustīgs un apveltīts ar labu humora izjūtu. Koncertā izdejosim visiem labi zināmas dziesmas “Slidotava” un “Peldētājs”, gan arī tādas likteņdziesmas kā “Daugaviņa” un “Piekūns skrien debesīs”,” saka mūsdienu deju grupas “Baltā” vadītāja Linda Mīļā.

Aicinām uz Lāčplēša dienas koncertu, lai visi kopā varētu radīt un pieredzēt rokkoncerta cienīgu enerģiju! Ieeja bez maksas.