Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Koncertuzvedums bērniem “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās”

Koncertuzvedums bērniem “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās”

1.septembrī plkst. 13.00 un plkst. 15.00 pie Valmieras Mūzikas skolas notiks koncertuzvedums bērniem “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās”. Koncertuzvedums tapis Valmieras Kultūras centra īstenotā projekta ietvaros ar Vidzemes plānošanas reģiona un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.
Koncertuzvedums būs skatāms bez maksas, iepriekš aizpildot pieteikuma formu: https://forms.gle/oSeVfPmTdmyBcawH7 . Pieteikuma formu var aizpildīt līdz 1. septembrim plkst. 13.00.

Uzveduma stāstu veido dziedātājas un dziesmu autores Elīnas Krastiņas līdz šim nepublicēti dzejoļi par to, kā divām krāsām – Zilajai un Baltajai – veicas ar dažādu mūzikas instrumentu spēles apguvi. Abas krāsas pašu spēkiem cenšas iemācīties spēlēt deviņus dažādus mūzikas instrumentus. Nepareizi tos spēlējot, krāsas iekļūst nepatikšanās. Mūzikas instrumenti izdveš dīvainas skaņas vai neskan vispār, un nebēdnīgās krāsas cenšas saprast, kāpēc tā notiek… Kādi tam bija iemesli, uzzināsi uzvedumā “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās”.

Pasākums notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai!

Uzmanību! 1. septembrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 17.00 saistībā ar koncertuzveduma norisi būs slēgta Pilskalna iela. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir logo_vpr_vm_vkkf_2-1024x275.jpg