Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Koncertprogramma “Sirds silta sajūta”

Koncertprogramma “Sirds silta sajūta”

Trikātas koncerts

19. oktobrī plkst. 19.00 Trikātas Saieta namā “Depo” kopā ar dziedātāju, mūziķi un dzejnieku Lauri Valteru izskanēs koncertprogramma “Sirds silta sajūta”.

Mākslinieks iepriekš bijis grupas “Ēnas” solists un dziesmu autors tādām kompozīcijām kā “Neprātīgais”, “Ar skaistām frāzēm”, “Beautiful Morning”, u.c.

Pēdējos 10 gadus muzicē kā solo mākslinieks. 2019. gada rudenī Laurim iznāca solo albums “Mirklī ieklausies”, kā arī pirmā dzejas grāmata “Visumā Veidoti Vārdi”, savukārt 2020.gadā pie klausītājiem nonāca šūpuļdziesmu albums bērniem un ģimenēm “Guliet, mazie!”, ziemas noskaņu albums “Sirds kā bākuguns”, kā arī otrais dzejoļu krājums “Garam Gara Gaita”. Trešā dzejas grāmata “Sirds Silta Sajūta” izdota 2022.g. rudenī. Daudzas L.Valtera dziesmas regulāri skan lielākajās Latvijas radio stacijās, piemēram, “Tad apstājās laiks”, “Būtu tā vērts”, “Nāc”, “1836”, “Mirklī ieklausies”, “Saule zenītā” un citas.

Laurim Valteram ir daudz skaistu, romantisku un arī enerģisku dziesmu, kuras varēs dzirdēt koncertprogrammā “Sirds Silta Sajūta”. Koncertā skanēs arī vairākas skanīgas latviešu tautasdziesmas, ko papildinās īpaši Laura dzejoļi.

Pēc koncerta būs iespēja iegādāties dzejoļu grāmatas un mūzikas albumus, kurām autors pievienos kādu jauku novēlējumu un autogrāfu.

Pasākumu organizē Trikātas pagasta bibliotēka.

Ieeja bez maksas.