Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Koncertprogramma “Sapņojums”

Koncertprogramma “Sapņojums”

28. aprīlī plkst. 19.00 Kocēnu Kultūras namā izskanēs koncertprogramma “Sapņojums”.

Koncertā piedalīsies :Evija Martinsone (soprāns), Guntis Kuzma (klarnete), Agnese Egliņa (klavieres), Orests Silabriedis (stāstnieks).

Latvijas Nacionālās operas soliste Evija Martinsone kopā ar uzticamajiem domubiedriem – klarnetistu Gunti Kuzmu un pianisti Agnesi Egliņu – aicina ieklausīties romantisma caurstrāvotā kamermūzikā. Viņu koncertprogramma “Sapņojums” tapusi, iedvesmojoties no Roberta Šūmaņa mākslas. Līdzās talantīgā vācieša brīnišķīgajiem fantāzijskaņdarbiem un solodziesmām tajā skanēs arī viņa drauga Johannesa Brāmsa vokālā lirika, kā arī latviešu klasiķu tēlainie opusi, tostarp Jāzepa Mediņa “Sapņojums” un Emīla Dārziņa sirdi sildošās solodziesmas un aizkustinošais “Melanholiskais valsis”. Īpaša vieta koncertprogrammā būs atvēlēta arī mazāk zināmā Latvijas vācbaltieša Nikolaja fon Vilma klavierminiatūrām, kurās atspoguļojas 19. gadsimta nogales atmosfēra. Programmu papildinās arīdzan mūslaiku romantiķes Mārītes Dombrovkas mūzika, kā arī allaž aizraujošie Oresta Silabrieža stāsti par romantisma laikmetu.

Programmā: Roberts Šūmanis, Johanness Brāmss, Jāzeps Mediņš, Emīls Dārziņš, Mārīte Dombrovska, Nikolajs fon Vilms u.c.

Koncerts notiks pie galdiņiem. Koncertu organizē Kocēnu Kultūras nams sadarbībā ar VSIA “Latvijas Koncerti”.

Biļetes cena 5 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzē” vai Kocēnu Kultūras namā, tālrunis saziņai: 22005508 (Ilona Migla).