Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Kino Pedālis 2023

Kino Pedālis 2023

Kino Pedālis

Jau astoto gadu Valmiera kļūst par velo un kino dzīvesstila galvaspilsētu. 12. maijā norisināsies kino nakts pop up kinoteātros Valmierā un apkārtnē, 13. maijā – interaktīvs velobrauciens, kurš šogad startēs no Valmiermuižas pils parka. Pēc velo brauciena visi “pedālisti” un interesenti aicināti pievienoties kopīgam burziņam Valmiermuižā!

12. maijs Kino nakts

Pop up kinoteātri visneierastākajās vietās Valmierā, kā, piemēram, Valmieras notekūdeņu attīrīšanas stacijā. Un šī ir tikai viena no kino izrādīšanas vietām. Visas kino teātru vietas būs atrodamas festivāla sociālajos tīklos jau drīzumā.

Arī šogad kino programma tiks veidota sadarbībā ar īsfilmu festivālu 2ANNAS un, kā katru gadu, filmu programmā ietvertajās filmās velosipēds ieņem nozīmīgu lomu.

13. maijā Kino pedāļa velo brauciens

Kino pedālis ir velo dzīvesstila festivāls. Tas kļuvis par aizraujošu piedzīvojumu gan jauniem festivāla dalībniekiem, gan ikgadējiem tā piekritējiem.

Festivāla ietvaros kopumā būs pieejami 3 dažāda garuma, spēju un vēlmju maršruti – Ģimenes pedālis (ap 10 km), Puspedālis (ap 25 km) un Dižpedālis (ap 45 km).

Šī gada jaunums – visi maršruti sāksies un noslēgsies Valmiermuižas pils parkā! Maršrutos dalībniekus vedīs interaktīva spēle, kas tiks spēlēta dalībnieku viedtālruņos.

Spēles kartē būs redzams gan brauciena maršruts, gan spēles jautājumu kontrolpunkti. Ja, piemēram, izvēlēsieties doties Puspedāļa maršrutā, varēsiet apbraukt apkārt visai Valmieras pilsētai.

Pateicoties Valmieras novada atbalstam, festivāls apmeklētājiem būs bez maksas. Katram būs iespēja iegādāties festivāla suvenīrus – kreklus un slavenās Kino Pedāļa cepurītes.

Jau kuro gadu Kino Pedāļa velo brauciena dienu bagātina “Tip Tap” distance jeb bērnu velo brauciens ar līdzsvara riteņiem. Šogad šis brauciens norisinās Valmiermuižas pils parkā.

Festivāla burziņš

Velo brauciena noslēgumā visi tiksimies kopējā burziņā pie Valmiermuižas klēts. Pēc brauciena katrs dalībnieks varēs nobaudīt īpašo Kino Pedāļa zelteri, kas tapis sadarbībā ar “Gardu muti” zīmolu.

Lieliska atmosfēra, mūzika un brīnišķīgi pavadīts laiks kopā.

Viss par un ap festivāla norisi atrodams Kino Pedāļa Facebook lapā vai www.kinopedalis.lv. Detalizēta laika un filmu programma sekos drīzumā!