Kino maratons

19. februārī no plkst. 17.00 aicinām Tevi uz kino maratonu Valmieras pagasta kultūras namā (Vanagu iela 4, Valmieras pagasts).

Programmā:

  • plkst. 17.00 animācijas filma bērniem “Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi džungļos”;
  • plkst. 19.00 romantiska komēdija “Īsumā par svarīgo”;
  • plkst. 21.00 romantiska komēdija “TABU. Tas, par ko nerunājam” (16+).


Ņem līdzi draugus, gardāko našķi un nāc skatīties filmas!

Biļetes cena: 3 EUR par vienu filmu; 5 EUR par divām filmām. Biļetes pirms pasākuma varēs iegādāties Valmieras pagasta kultūras namā.

Plašāka informācija pa tālruni 27122812 (Mārtiņš).

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar KINO PUNKTS.

Par filmām:

  • animācijas filma bērniem “Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi džungļos” stāsta par pūķīti, kurš pirmo reizi dodas uz vasaras nometni kopā ar saviem draugiem Oskaru un Matildi. Viņi ir priecīgi un satraukti, jo tās ir pirmās brīvdienas, kuras viņi pavadīs kopā. Bet kuģis, ar kuru viņi dodas ceļā, pazaudē kursu, un piedzīvojumi sākas daudz agrāk, nekā draugi bija domājuši! Ūdenspūķi un ugunspūķi, mežs, kas pilns ar noslēpumainām būtnēm, – draugiem nāksies pārvarēt daudz šķēršļus, lai nonāktu vasaras nometnē! Bet viņi pārvar visas grūtības un iegūst jaunus draugus, līdz ar to atlikušās atpūtas dienas varēs pavadīt daudz jautrāk!
  • romantiskās komēdijas “Īsumā par svarīgo” (2021) sižets ir par Tediju – viņam patīk stiept laiku garumā un viņš domā, ka viņa rīcībā ir milzum daudz laika, bet pēc kādas savādas tikšanās ar svešinieci viņš pamostas rītā pēc savām kāzām un atklāj, ka nonācis savu kāzu gadadienā. Viņa sieva ir stāvoklī un viņš pavadījis laulībā gadu, no kura neatceras ne mirkli. Ik pēc pāris minūtēm Tedijs attopas gadu vēlāk un cīnās pret straujajiem laika lēcieniem, kamēr dzīve brūk viņa acu priekšā. Ar sava labākā drauga palīdzību Tedijs cenšas izprast, kurā brīdī viņa dzīve nogāja no sliedēm un, dzīvei zibot gar acīm, mēģina piepildīti izdzīvot tos retos mirkļos, kad var atgūt sievieti, kuru mīl.
  • Andreja Ēķa filma “TABU. Tas, par ko nerunājam” (2021) 16+. Romantiska komēdija par pieciem mīlošiem pāriem, kuri meklē jaunas emocijas, lai padarītu savu kopā būšanu vēl saskanīgāku un krāšņāku. Viņiem viss ir kārtībā – gan mīlestība, gan uzticība, gan cieņa, un ir kāda vēlme, par ko skaļi nemēdz runāt.
  • Informācija apmeklētājiem:
    Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt sertifikātu vai testa rezultātu. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts vai negatīvs skrīninga tests.