Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Keramikas un tēlniecības meistarklase

Keramikas un tēlniecības meistarklase

PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES!

13. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 19.00 Valmieras novada Kauguru pagasta “Kalnķeņģos”, kur atrodas pasākumu vieta “Siltumnīca”,  norisināsies keramikas un tēlniecības meistarklase.

Meistarklases dalībniekiem būs iespēja iepazīt mālu, tā struktūru un īpašības, pašiem savām rokām izveidot savu māla trauku vai kādu citu veidojumu mākslinieces keramiķes Līgas Merginas vadībā.

Dalībnieku darbu apdedzināšana malkas ceplī notiks 16. jūlijā visas dienas garumā. Cepļa atvēršana notiks 17. jūlijā plkst. 12.00, kad varēs ieraudzīt meistarklasē tapušos darbus visā krāšņumā.

Līga Mergina ir Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēja, tēlniecības maģistre. Māksliniece ar keramiku nodarbojas jau 20 gadus, regulāri organizējot meistarklases un plenērus. Ja Jums ir interese apgūt ko jaunu, aicinām pieteikties meistarklasei! Pieteikšanās pa tālruni 29451082 līdz 10. jūlijam.

Meistarklase notiek Valmieras novada līdzfinansētā kultūras projekta ”Tēlniecības un keramikas radošās darbnīcas” ietvaros, un ir viens no Valmieras 739. dzimšanas dienas ieskandināšanas pasākumiem.

"Kalnķeņģi" ceplis