Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Keramikas nodarbība pieaugušajiem “Ra-ra-rabarbers”

Keramikas nodarbība pieaugušajiem “Ra-ra-rabarbers”

Detālplānojums

Viņnedēļ iestādīju ielas vidū rabarberu krūmu – starp divām baltām satiksmes drošības līnijām ielas vidū. Satiksme, protams, mūsu pilsētā ir karsta, laiks ir karsts, cilvēki nervozi un karsti, bet es sēdēju zem platajām, vēsajām rabarberu lapām vēroju un pētīju. No malas viss ir labāk redzams: cilvēkiem pietrūkst vietas tāpēc, ka viņi steidzas. Tāpēc, ka steidzas, trūkst arī laika. Reizēm liekas, ka viņi skrien viens otram virsū tīšām. Tāpēc, kad man jāsteidzas, es nesteidzos. Es neskrienu virsū atomam, jo molekulā ir tik daudz starpatomu telpas. Ir taču izdomāts, ka Galaktika var iziet cauri otrai tādai pašai zvaigžņu sistēmai, ja katra zvaigzne iet starpzvaigžņu

telpā, otru neskarot, – kā, jaucot spēļu kārtis, kārts iet blakus kārtij. Tāpēc es sargos aizskart citus atomus, bet es eju starpatomu telpā. Tukšumu vēl ir tik daudz. Savādi, ka cilvēki to nemeklē, bet čupojas viens pie otra, viens otram klāt un virsū. Tā es sēžu zem rabarbera lapas un domāju. Skrien nosvīduši karstajā tveicē. Bet ikviens no viņiem varētu taču iestādīt uz ielas savu rabarberu krūmu un zem tā atvilkt elpu. Nav laika… Bet vai jūs esat jau mēģinājuši?

/Imants Ziedonis, kurš gan cits/

Iedvesmojoties no izteiksmīgā rabarberlapu dzīslojuma un tā garšu daudzveidības, aicinām uz keramikas nodarbību pieaugušajiem “RA-RA-RABARBERS” Vidusmežu darbnīcas vēsajos mūros un brīdi nesteigties kopā, veidojot traukus ar rabarberu lapu, kātu un ziedu nospiedumiem.

Pēc nodarbības baudīsim Ēdiendaris sagatavotos tematiskos našķus tur pat kaimiņos, kafejnīcā “Būda” – piedāvājumā rabarberu mussa kūciņa un bezalkoholiskais aperols ar rabarberu zelteri.

NODARBĪBAS:
8. jūnijā 11.00 un 16.00;
9. jūnijā 11.00 un 16.00
.

Nodarbības ilgums 2-3 stundas.

Pieteikšanās šeit: www.vidusmezi.com/contact vai rakstot sociālā medija vietnē Facebook Vidusmeži.

Dalības maksa keramikas nodarbībai + našķiem = 30 Eur + apdedzināšanas maksa par katru izveidoto darbu (2-3 eur/gab).

Vietu skaits ierobežots.

Uz tikšanos Vidusmežu darbnīcā zem rabarberu lapām.