Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncerts “100 gadi ar PIAFU”

Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncerts “100 gadi ar PIAFU”

Sestdien, 22. aprīlī, plkst. 18.00 restorāna “Akustika” kultūrtelpā norisināsies Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncerts “100 gadi ar PIAFU”.

Koncertizrāde “100 gadi ar Piafu” radīta 2015. gadā kā eksperimentāls starpžanru projekts, bet tā izrādījās tik veiksmīga, ka vairākās koncerttūrēs to atzinīgi novērtēja gan klausītāji visā Latvijā, gan mūzikas kritiķi.

Gadu gaitā Piafai veltītā izrāde notikusi neskaitāmās zālēs Latvijā, kā arī Somijā, Valmierā tā būs pirmo reizi. Nojaucot robežu starp teātri un izpildītājmākslu, klasisko un populāro mūziku, “100 gadi ar Piafu” atklāj stāstu par vīrieša un sievietes mīlestību un tās nepieradināmo dabu iedvesmai pakļautajā mākslinieka dzīvē.

Veltījums leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas simtgadei apvieno gan Piafas leģendārākos hītus un īpaši ekspresīvās pēdējo gadu dziesmas, kas daudziem klausītājiem būs atklājums, gan arī klasisko mūziku, kas, skanot Piafas dzīves laikā, iedvesmojusi viņu un radījusi atmosfēru 20. gadsimta Parīzē – tā ir gan Morisa Ravēla un Ēriksa Satī, gan Kloda Debisī un Olivjē Mesiāna mūzika.

Biļešu cena: 30 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā restorānā “Akustika” vai Biļešu paradīzes kasēs.

Katrīnas Gupalo koncerta afiša